

Wymiary 98×235×217 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 1659,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Łóżko 180 x 200 cm ze skrzynią i - Konstrukcja: Płyta wiórowa - Kolor: Naturalny - szer. 235,4 x dł. 216,8 x wys. 98,2 cm - Styl: Nowoczesny - Łóżko TENALIA to piękne i przemyślane rozwiązanie!
| Szerokość: | 235 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 217 cm |
| Wysokość: | 98 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Ze schowkiem | Tak |
| Z nocnym stolikiem | Tak |
| Materiał | Z laminatu |
| Z zagłówkiem | Tak |
| Zestaw | Ze stelażem |
| Kolor | Brązowa |
| Producent | Vente-unique |

Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
147×205 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
147×205 cm, tapicerowana, drewniana
W magazynie
160×200 cm, metalowa, tapicerowana
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
20×160×200 cm, drewniana, sosnowa
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
Tapicerowana, nowoczesna, retro
W magazynie
167×205 cm, drewniana, dębowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis


Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis




Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis