
Narożnik MAGNETIC L układ L elektryczna regulacja siedziska WERSAL
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratisWymiary 47-85×102-275×77-275 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 6129,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kanapa narożna dwustronna i puf z beżowego sztruksu. Poduszki w zestawie - szer. 275 x gł. 275 x wys. 85 i dł. 102 x szer. 77 x wys. 47 cm - SPERONE marki Pascal Morabito
| Szerokość: | 102-275 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 77-275 cm |
| Wysokość: | 47-85 cm |
| Na nóżkach | Tak |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Kolor | Beżowa |
| Rodzaj narożnika | Uniwersalny |
| Wielkość | Większość miejsc |
| Z poduszkami | Tak |
| Z taboretem | Tak |
| Producent | Vente-unique |

Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
W magazynie
Industrialna
W magazynie
76×299×239 cm, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, prawa, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, większość miejsc
W magazynie
Prawa, drewniana
W magazynie


Nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, drewniana, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Rozkładana, na nóżkach, prawa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, drewniana, z poduszkami
W magazynie
Nowoczesna, industrialna, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna
W magazynie
Drewniana, regulowana
W magazynie
Rozkładana, prawa, trzyosobowa
W magazynie
Industrialna
W magazynie
Rozkładana, prawa, lewa
W magazynieDostawa gratis


Industrialna
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Prawa, retro, materiałowa
W magazynie

Rozkładana, lewa, trzyosobowa
W magazynie
Na nóżkach, drewniana, z poduszkami
W magazynie
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Na nóżkach, prawa, nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Szklana, lewa, wewnętrzna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, nowoczesna, klonowa
W magazynieDostawa gratis
Akrylowa, wanny narożne
W magazynieDostawa gratis
Hydromasaż
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynieDostawa gratis

Rustykalna, sosnowa
W magazynieDostawa gratis





Akrylowa, owalna
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, marmurowa
W magazynieDostawa gratis
Skórzana
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, z podłokietnikami, materiałowa
W magazynieDostawa gratis