

























Wymiary 82×54×55 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Materiał: Plastik Kolor: Żółty Wymiary Szerokość: 54 cm Szerokość siedziska: 30–46 cm Szerokość oparcia: 52,5 cm Głębokość: 55 cm Głębokość siedziska: 41 cm Wysokość: 82,5 cm Wysokość siedziska: 45 cm Wysokość oparcia: 39 cm Wysokość od ziemi do podłokietników: 65 cm Udźwig: 120 kg Specyfikacja Zestaw jadalniany dla 4 osób Oryginalny kształt oparcia i podłokietników Stohowanie w celu oszczędności miejsca Plastik nie jest stabilny UV – zalecamy chronić krzesła przed bezpośrednim nasłonecznieniem Dostarczane w częściach do montażu
| Szerokość: | 54 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 55 cm |
| Wysokość: | 82 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Z podłokietnikami | Tak |
| Materiał | Plastik |
| Materiał siedziska | Materiał, Plastik |
| Wygląd | Klasyczny |
| Obrotowe | Nie |
| Materiał nóg | Plastik |
| Podłokietniki | Z podłokietnikami |
| Ilość miejsc | Dla 4 osób |
| Typ nóżek | Cztery nogi |
| Wysokość siedziska | 45 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 4 |
| Układanie | Produkt można układać stosowo |
| Regulacja położenia | Stałe |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Typ | Siedzące |
| Zestawy | Zestawy |
| Wygląd oparcia | Perforowana |
| Waga | 17,6 kg |

Z podłokietnikami
W magazynie
83×56×61 cm, nowoczesna, obrotowa
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, materiałowa
W magazynie
87×44×50 cm, nowoczesna, metalowa
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, industrialna

Drewniana, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, tapicerowana
W magazynie
86×45×54 cm, drewniana, metalowa
W magazynie
Materiałowa
W magazynieDostawa gratis
87×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień

84×56×61 cm, obrotowa, z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, retro

84×54×59 cm, tapicerowana, skandynawska
W magazynie
87×54×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
Do wysłania za 1 tydzień
Drewniana, skandynawska, retro
W magazynie

83×54×61 cm, industrialna, z podłokietnikami
W magazynie
92×53×60 cm, nowoczesna, tapicerowana
W magazynie

Skórzana, skandynawska
W magazynie
88×49×60 cm, nowoczesna, drewniana
Do wysłania za 1 tydzień
Z podłokietnikami
W magazynie
Nowoczesna, tapicerowana, metalowa
Dostawa gratis
Drewniana, rustykalna, z podłokietnikami
W magazynie
76×50×57 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie

Nowoczesna, drewniana, skandynawska


17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie