


Wymiary 44×150×30 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 378 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał MDF Kolor Antracytowy Wymiary stolika RTV Szerokość: 150 cm Głębokość: 30 cm Wysokość całkowita: 44 cm Wysokość nóżek: 15 cm Waga brutto: 30 kg Wymiary półki Szerokość całkowita: 150 cm Wysokość: 18 cm Specyfikacja 3 szuflady 1 duża półka Dostarczane w formie do montażu
| Szerokość: | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 44 cm |
| Rodzaj stolika telewizyjnego | Na nóżkach |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Materiał | Laminat |
| Kolor | Szara |
| Miejsce do przechowywania | Z półką, Z szafkami |
| System zamykania | Z drzwiami |
| Typ zakotwiczenia | Na nóżkach |
| Wieszak na telewizor | Nie |
| Kształt | Wąski |
| Waga | 30 kg |

47×160×35 cm, drewniana, nowoczesna
W magazynie
52×170×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
52×170×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
34×170×32 cm, drewniana, wisząca
Dostawa gratis
Industrialna, głębokość, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Nowoczesna, dębowa, szklana
Dostawa gratis
44×90×30 cm, na nóżkach, matowa
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Nowoczesna, dębowa, z dębu sonoma

52×170×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
52×170×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, na nóżkach
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
52×100×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Głębokość
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
Drewniana, dębowa, industrialna
Dostawa gratis
52×100×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
52×100×32 cm, drewniana, nowoczesna
Dostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, dębowa

Dębowa, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, industrialna, głębokość
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, głębokość, z orzecha włoskiego
Dostawa gratis
34×200×32 cm, drewniana, wisząca
Dostawa gratis
Dębowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, na nóżkach, matowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, nowoczesna, matowa


17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie