

Wymiary 75×100×60 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 200 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał Laminat: Dekor dąb Metal: Biały Wymiary Szerokość: 100 cm Głębokość: 60 cm Wysokość: 75 cm Szerokość nóg: 2 x 4 cm Rozmiar ramy pod blatem: 98 x 58 x 4 cm Waga: 15 kg Specyfikacja Stół dla 4 osób Stabilna metalowa konstrukcja Blat z dekoracją drewna, łatwy w utrzymaniu Prosty minimalistyczny design Dostarczany w częściach do montażu Przestronność i naturalna harmonia Wprowadź do swojego domu lekkość i ciepło dzięki temu stołowi jadalnianemu z blatem w dekorze dębu i białą metalową konstrukcją. Jasne tony działają kojąco i optycznie powiększają przestrzeń, co docenisz szczególnie w mniejszych pomieszczeniach. Idealny do rodzinnych śniadań, chwil pracy oraz wieczornego relaksu. Naturalny wygląd blatu w połączeniu z nowoczesną prostotą tworzy przytulną atmosferę, którą pokochasz. Stół jest łatwy w utrzymaniu, a jego stabilność czyni go niezawodnym elementem codziennego życia.
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 60 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Rozkładanie | Solidny |
|---|---|
| Styl | Nowoczesny, Industrialny |
| Rodzaj drewna | Dąb |
| Liczba miejsc | Na 4 osoby |
| Materiał nóg | Drewno, Laminat, Metal |
| Materiał blatu | Drewno, Laminat |
| Kolor | Biała |
| Kształt | Prostokątne |
| Rodzaj nóg | Klasyczne, 2 nogi |
| Dekor drewna | Dąb |
| Ilość miejsc | Dla 4 osób |
| Kształt nóg | Klasyczny |
| Rozkładana | Nie rozkładana |
| Widok ar | Tak |

75×100×60 cm, nowoczesna, drewniana
W magazynie
74×160×80 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Rozkładana, drewniana, drewniana

Drewniana, drewniana, owalna
W magazynie
Rozkładana, drewniana, drewniana

Drewniana, drewniana
W magazynie
78×100×200-300 cm, rozkładana, drewniana
W magazynieDostawa gratis

Prostokątna, solidna
W magazynie
Nowoczesna, owalna, solidna
W magazynie
74×160×80 cm, nowoczesna, klasyczna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, solidna
W magazynie
Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Drewniana, drewniana
W magazynie

Nowoczesna, okrągła, solidna
W magazynie
Drewniana, drewniana
W magazynie
74×80×80 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynieDostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana

Nowoczesna, drewniana, drewniana
W magazynie
Nowoczesna, owalna, solidna
W magazynie
Nowoczesna, okrągła, solidna
W magazynie

74×80×80 cm, klasyczna, błyszcząca
W magazynieDostawa gratis
74×120×80 cm, klasyczna, wiśniowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna, okrągła
W magazynie
Rozkładana, nowoczesna, drewniana
Dostawa gratis
Rozkładana, drewniana, drewniana
W magazynie
Owalna, marmurowa
W magazynie
73×70×120 cm, rozkładana, matowa
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie