
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Bawełniana pościel DANIELA niebieska
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 43 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel Nieodłącznym i najbardziej rozpowszechnionym materiałem na pościel jest z pewnością bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Jest więc odpowiednia również dla osób, które bardziej pocą się w nocy. Potencjalną wadą jest gniecenie się i konieczność prasowania. Przez lata sprawdzona bawełna to naturalne włókno pozyskiwane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała. Materiał 100% bawełna Kolor Biały - off white Czerwony Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta) Pościel wymaga prasowania Praktyczne rady Przed pierwszym użyciem pościel dokładnie wypierz Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie i zapiętą Użyj środka piorącego odpowiedniego do materiału i barw pościeli Po praniu pościel wybierz łagodnie Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i wyblaknięciu kolorów Zawartość opakowania w zależności od wyboru wariantu Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszewka na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Kolor | Biała |
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Skandynawski, Minimalistyczny, Nowoczesny |
| Zapięcie | Suwak |
| Bez prasowania | Nie |
| Motyw pościeli | Serca |
| Pora roku | Całoroczne |
| Dwustronna | Nie |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Zalecana temperatura prania | 30 - 40 °C |
| Waga | 0,7 kg |

Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, guziki
W magazynie
Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie