
4Home Dziecięca pościel bawełniana Fairytale Dream, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynieNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 43 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bawełniana pościel Stałym i najbardziej powszechnym materiałem pościelowym z pewnością jest bawełna. Klienci doceniają jej doskonałe właściwości i przystępną cenę. Bawełna jest przewiewna, miękka i doskonale odprowadza wilgoć. Nadaje się zatem również dla osób, które bardziej pocą się w nocy. Potencjalną wadą jest gniecenie się i konieczność prasowania. Przez lata sprawdzona bawełna to naturalne włókno uzyskiwane z bawełny, które jest delikatne dla skóry całego ciała. Materiał 100% bawełna Kolor Niebieski Żółty Różowy Zielony Żółty Właściwości Zalecane pranie: co tydzień, maksymalnie 1x na 14 dni Zalecana temperatura prania: 30 °C - 40 °C (według etykiety producenta) Pościel należy prasować Praktyczne porady Przed pierwszym użyciem pościeli dokładnie wypierz Pościel pierz osobno, zawsze na lewej stronie Używaj środka do prania odpowiedniego dla materiału i kolorystyki pościeli Po praniu pościeli wybierz delikatne wirowanie Pościel prasuj na lewej stronie, aby zapobiec uszkodzeniu materiału i blaknięciu kolorów Zawartość opakowania w zależności od wybranej wersji Pościel 140 x 200 cm: 1 szt. poszwa na kołdrę 140 x 200 cm | 1 szt. poszewka na poduszkę 70 x 90 cm
| Asortyment | Klasyczne |
|---|---|
| Zapinanie | Zamek |
| Materiał | Bawełna |
| Motyw | Zwierzątka |
| Rozmiar pościeli | 70 x 90 cm | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm | 140 x 200 cm |
| Rozmiar kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiar poduszki | 70 x 90 cm |
| Styl pościeli | Dziecięcy |
| Zapięcie | Suwak |
| Motyw pościeli | Zwierzęta, Dziecięcy, Obrazki |
| Bez prasowania | Nie |
| Dwustronna | Nie |
| Cena | Do 90 zł |
| Zestawy | Kołdra i poduszka |
| Waga | 0,7 kg |

Dla dziewczynek, do sypialni i salonu, do łóżeczka
W magazynie
Dla dziewczynek, klasyczna, guziki
W magazynie
Dla chłopców, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Guziki, bawełniana satyna, z mikrofibry
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
Do wysłania za 1 tydzień
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie