



Wymiary 19×75×19 cm
Ta gustowna donica posiada system samonawadniający Aqua, dzięki któremu woda dostarczana jest do roślin stopniowo z dolnego pojemnika ułożonego na dnie. Wody nie wlewa się bezpośrednio do ziemi, ale w części bocznej do otworu wlewowego. Na dnie donicy można wywiercić otwór spustowy.
| Szerokość: | 75 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 19 cm |
| Wysokość: | 19 cm |
| Materiał | Plastik |
|---|---|
| Lokalizacja | Pokojowe |
| Rodzaj | Klasyczne |
| Samonawadniające | Tak |
| Kolor | Biała |
| Rozmiar | 75 cm |
| Producent | 4-Home |



Hipoalergiczna, klinowa, jednokolorowa
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie

Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie