Polecamy
Pościel bawełniana Patchwork, 140 x 200 cm, 70 x 90 cm
Historia cen
- 4.04.2026 - 53,99 zł
- 3.03.2026 - 53,99 zł
- 18.02.2026 - 60,99 zł
- 13.02.2026 - 70,99 zł
- 11.02.2026 - 56,99 zł
- 6.02.2026 - 46,99 zł
- 21.01.2026 - 56,99 zł
- 23.09.2025 - 58,99 zł
- 22.09.2025 - 59,99 zł
- 9.09.2025 - 47,99 zł
- 9.09.2025 - 43,19 zł
- 30.08.2025 - 53,99 zł
- 27.08.2025 - 53,49 zł
- 27.08.2025 - 55,49 zł
- 2.07.2025 - 58,49 zł
- 25.06.2025 - 63,49 zł
- 19.05.2025 - 68,99 zł
Opis produktu
Pościel bawełniana jest wykonana z wysokiej jakości bawełny, jest przewiewna, przyjemna i delikatna w dotyku. Bawełna jest materiałem naturalnym, dzięki czemu pościel z niej wykonana nadaje się do całorocznego użytku i jest odpowiednia dla alergików. Kolejną zaletą jest trwałość koloru oraz zachowanie kształtu nawet po wielu praniach. Pościel zapinana jest na zatrzaski. Zestaw zawiera: 1x poszewka na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwa na kołdrę 140 x 200 cm
Specyfikacje
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 120 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zatrzaski |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |
Najlepsze produkty od 4home

Dekoracja świąteczna Konik na biegunach, brązowy, polyresin, 17 cm
Plastikowa
W magazynie
Rabalux 77014 solarny kinkiet zewnętrzny Moselle, z czujnikiem
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie
Homede Firana Kresz Loops, biały, 140 x 140 cm, 140 x 140 cm
Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Podkładka stołowa Elly biały - beżowy, 30 x 45 cm
Prostokąt
W magazynie
Ręcznik Fina cinnamon, 50 x 90 cm, 50 x 90 cm
Szybkoschnąca, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Kvalitex Kołdra Luxus plus zimowa, 140 x 220 cm
Zimowa, włókno puste
W magazynie
4Home Zasłona Mariposa, 140 x 245 cm
Poliestrowa
W magazynie
Karlsson 5893SB Designerski zegar ścienny, 50 cm
Drewniana, ścienna, designerska
W magazynie
Świeca organiczna Desi Gulab - Rose 200 g w bursztynowym szkle
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Orion Nóż kuchenny do chleba CLASSIC 17,5 cm
Stal nierdzewna
W magazynie
Kocyk dziecięcy Tully szary, 80 x 100 cm
Bawełniana
W magazynie
Sztuczna gałąź świerkowa zielona, 25 x 60 cm
W magazynie
SAPHO 22486 półka 100 x 10 x 0,8 cm, szkło mleczne
10×100×0 cm, prosta
W magazynie
Bożonarodzeniowy tekstylny skrzat Tony, 31 cm
Skrzat
W magazynie
Oświetlenie zewnętrzne Szyszka przezroczysty, 20x LED Filament, przedłużenie
Szklana
W magazynie
4Home Składane pudełko silikonowe z pokrywką do przechowywania
23×45×30 cm, plastikowa, z wieczkiem
W magazynie
4Home Elastyczny pokrowiec na krzesło Magic clean zielony, 45 - 50 cm, komplet 2 szt.
Elastyczna
W magazynie






























