


Wymiary 45×45 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Materiał 50% bawełna | 50% mikrofibra - poliester Kolor Szałwiowa zieleń Biały Wymiary Szerokość: 45 cm Długość: 45 cm Specyfikacja Nie wybielać, nie czyścić chemicznie Zalecana temperatura prania 40 °C Suszyć w suszarce w niskiej temperaturze do 60 °C Nie wymaga prasowania Zapięcie na zamek Opakowanie zawiera 1 sztukę
| Szerokość: | 45 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 45 cm |
| Materiał | Bawełna, Poliester |
|---|---|
| Rozmiar poduszki | 45 x 45 cm |
| Suszenie w suszarce | Tak |
| Wzór | Z wzorem |
| Zalecana temperatura prania | 40 °C |
| Kształt | Kwadratowy |
| Zapięcie | Suwak |
| Dwustronna | Nie |
| Umieszczenie | Wnętrza |
| Długość | 45 cm |
| Ilość sztuk w opakowaniu | 1 |
| Typ | Powłoczki dekoracyjne |
| Motyw | Serce |
| Zestawy | Pojedyncza poszewka na poduszkę |

Bawełniana
W magazynie
45×45 cm, poliestrowa
W magazynie
45×45 cm, lniana, rustykalna
W magazynie
Retro
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
45×45 cm, lniana, rustykalna
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, kwadratowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
60×1 cm, prostokątna, na zamek
W magazynie
Prostokątna, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, na zamek
W magazynie

Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Retro, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie
Na zamek
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, skandynawska
W magazynie
Na zamek
W magazynie

Lniana, rustykalna
W magazynie
45×45 cm, bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Retro
W magazynie
50×50 cm, nowoczesna, retro
W magazynie
Retro, na zamek
W magazynie
40×40 cm, nowoczesna, rustykalna
W magazynie
Prostokątna, jednokolorowa, kwadratowa
W magazynie
Jednokolorowa, na zamek
W magazynie

17×57 cm, sosnowa, drewniana
W magazynie
45×60 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
17×57 cm, dębowa, drewniana
Do wysłania za 2 tygodnie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
17×57 cm, drewniana
W magazynie
17×57 cm, z orzecha włoskiego, drewniana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
145×206 cm, nowoczesna, dębowa
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
42×42 cm, z szufladą, drewniana
W magazynie
125×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
97×205 cm, drewniana, tapicerowana
W magazynie
95×206 cm, nowoczesna, bez materaca
W magazynie