
Mexen Rio kabina prysznicowa półokrągła 90 x 90 cm, czarne pasy, czarna + brodzik Rio, biały - 863-090-090-70-20-4710
90×90 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło
Wymiary 190×70×70 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mexen Rio kabina prysznicowa to idealne rozwiązanie do każdej łazienki dzięki swojemu nowoczesnemu designowi i praktycznym funkcjom. Kompaktowy rozmiar 70x70 cm oraz wysokość 190 cm sprawiają, że idealnie nadaje się do małych przestrzeni. Zastosowanie hartowanego szkła o grubości 6 mm z czarnymi pasami oraz czarne wykończenie dodają elegancji. Uniwersalny montaż oraz możliwość montażu na brodziku lub płytkach umożliwiają elastyczne dopasowanie. Brodzik o wzmocnionym spodzie z akrylu sanitarnego zapewnia wytrzymałość, a chromowane wykończenie korka stanowi elegancki akcent. Kabina wyposażona jest w powłokę ułatwiającą czyszczenie, co zwiększa komfort użytkowania. Aluminiowy próg i komplet uszczelek skutecznie odprowadzają wodę, a metalowy uchwyt zwiększa funkcjonalność.
| Szerokość: | 70 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 70 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Ksztalt kabiny | Cwierćkoło |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Przezroczyste szkło |
| Otwieranie | Przesuwane |
| Wanienka | Z wanienką, Bez wanienki |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj | Półokrągła |
| Seria | Rio |
| Producent | Mexen |

90×90 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

80×80 cm, kwadrat, mleczne szkło

70×70 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

190×90×90 cm, kwadrat, przezroczyste szkło


80×80 cm, składana, przezroczyste szkło
Dostawa gratis
85×85 cm, kwadrat, z wanienką


Bez wanienki

90×90 cm, kwadrat, mleczne szkło

Bez wanienki

70×70 cm, kwadrat, mleczne szkło

190×70×70 cm, kwadrat, mleczne szkło

80×100 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

70×70 cm, kwadrat, mleczne szkło

80×80 cm, kwadrat, mleczne szkło



190×80×80 cm, kwadrat, mleczne szkło

Kwadrat, bez wanienki

Kwadrat, bez wanienki


Prostokąt, bez wanienki

100×120 cm, przezroczyste szkło, bez wanienki
W magazynieDostawa gratis

70×70 cm, wysokość, ćwierćkoło

Bez wanienki

Prostokąt, bez wanienki


195×90×90 cm, składana, kwadrat
Dostawa gratis
Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika


Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

51×33 cm, kwadratowa, ceramiczna


Prosta

Składana