
Mexen Apia kabina prysznicowa rozsuwana 90 x 80 cm, transparent, czarna + brodzik Flat, czarny - 840-090-080-70-00-4070B
Przesuwana, bez wanienki
Wymiary 190×100×80 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mexen Apia kabina prysznicowa to połączenie elegancji i funkcjonalności. Rozmiar 100x80 cm oraz wysokość 190 cm sprawiają, że doskonale wpasowuje się w nowoczesne łazienki. Uniwersalny montaż oraz rozsuwane drzwi zapewniają wygodę, a transparentne, hartowane szkło o grubości 6 mm z powłoką ułatwiającą czyszczenie gwarantują trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Czarny wykończenie idealnie komponuje się z aluminiowym profilem. Brodzik Flat z akrylu sanitarnego jest smukły i odporny dzięki wzmocnionemu spodowi, oferując praktyczne rozwiązanie z syfonem czyszczonym od góry.
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 80 cm |
| Wysokość: | 190 cm |
| Ksztalt kabiny | Prostokąt |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Przezroczyste szkło |
| Otwieranie | Przesuwane |
| Wanienka | Z wanienką, Bez wanienki |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj | Prostokątna |
| Seria | Apia |
| Producent | Mexen |

Przesuwana, bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

Przesuwana, bez wanienki

90×70 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

190×90×80 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

90×90 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

Przesuwana, bez wanienki

200×80×100 cm, przezroczyste szkło, bez wanienki


100×70 cm, składana, prostokąt

105×70 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

Przesuwana, bez wanienki

200×80×100 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

200×120×90 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

100×80 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

Przesuwana, bez wanienki

100×90 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

90×90 cm, kwadrat, mleczne szkło

110×90 cm, składana, prostokąt

100×90 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

90×75 cm, wysokość, prostokąt

90×80 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

95×90 cm, wysokość, prostokąt

Składana, przezroczyste szkło
Dostawa gratis
100×80 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

70×100×70 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

90×70 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

110×90 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

150×90 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

80×80 cm, składana, kwadrat

90×90 cm, składana, kwadrat


Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika


Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

51×33 cm, kwadratowa, ceramiczna


Prosta