
Mexen Oliver pisuar wiszący, biały - 37016900
69×38×33 cm, wisząca, okrągła
Wymiary 38×47×32 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mexen Dylan pisuar wiszący, biały to elegancki i funkcjonalny produkt. Wyróżnia się owalnym kształtem i błyszczącą powierzchnią. Z rozmiarem 46,5x38x32 cm i wiszącym montażem doskonale pasuje do nowoczesnych łazienek. Dopływ z góry zapewnia wygodę użytkowania, a biały kolor oraz sanitarny materiał ceramiczny gwarantują trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości.
| Szerokość: | 47 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 32 cm |
| Wysokość: | 38 cm |
| Rodzaj | Wiszące |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Odpływ | Tylny |
| Kolor | Biała |
| Powierzchnia | Połysk |
| Seria | Dylan |
| Producent | Mexen |

69×38×33 cm, wisząca, okrągła

34×55×32 cm, wisząca, okrągła

36×70×31 cm, wisząca, okrągła

30×40×26 cm, wisząca, okrągła

65×36×31 cm, wisząca, okrągła

29×50×25 cm, wisząca, okrągła

Kombo, okrągła, tylna

Wisząca
W magazynie

Kombo, kwadratowa, okrągła

Wisząca
W magazynie
Stojąca samodzielnie, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Stojąca samodzielnie, okrągła, tylna

Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca, kwadratowa, okrągła


Stojąca samodzielnie
W magazynieDostawa gratis
Zmienna
W magazynie
Wisząca, kwadratowa, okrągła


Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła



Do narożnika

51×33 cm, kwadratowa, ceramiczna






Prawa

Prostokątna

Elektryczna, termostat, głębokość

Elektryczna, termostat

Elektryczna, termostat

Z prawej


Klasyczna

Podtynkowa