
Mexen Oliver pisuar wiszący, czarny mat - 37016970
69×38×33 cm, wisząca, okrągła
Wymiary 34×55×32 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mexen Nolan pisuar wiszący, czarny mat to nowoczesne rozwiązanie do Twojej łazienki. Jego owalny kształt i elegancki czarny matowy kolor dodadzą stylu i elegancji każdemu wnętrzu. Produkt wykonany z wysokiej jakości ceramiki sanitarnej gwarantuje trwałość i łatwość w utrzymaniu czystości. Montaż wiszący oraz dopływ z góry sprawiają, że jest praktyczny i wygodny w użytkowaniu. Kompaktowe wymiary (55x34x31,5 cm) czynią go idealnym wyborem do mniejszych przestrzeni.
| Szerokość: | 55 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 32 cm |
| Wysokość: | 34 cm |
| Rodzaj | Wiszące |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Odpływ | Tylny |
| Kolor | Czarna |
| Powierzchnia | Połysk |
| Seria | Nolan |
| Producent | Mexen |

69×38×33 cm, wisząca, okrągła

36×70×31 cm, wisząca, projektowa

65×36×31 cm, wisząca, okrągła

Wisząca
W magazynie


34×36×52 cm, wisząca, okrągła
W magazynieDostawa gratis
29×50×25 cm, wisząca, okrągła

34×36×52 cm, wisząca
W magazynieDostawa gratis

Wisząca, okrągła, tylna


Wisząca, kwadratowa, okrągła

30×40×26 cm, wisząca, projektowa

Stojąca samodzielnie
W magazynieDostawa gratis


Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca
W magazynie
Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca
W magazynie
Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca
W magazynie
Wisząca, kwadratowa, okrągła

38×47×32 cm, wisząca, okrągła

Wisząca
W magazynie

Wisząca
W magazynie
Wisząca, kwadratowa, okrągła



Do narożnika

51×33 cm, kwadratowa, ceramiczna


Z prawej





Prawa

Prostokątna


Klasyczna

Elektryczna, termostat, głębokość

Elektryczna, termostat

Elektryczna, termostat

Podtynkowa