
Mexen Nolan pisuar wiszący, biały - 37065500
34×55×32 cm, wisząca, okrągła
Wymiary 30×40×26 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Mexen Owen to wyjątkowy pisuar wiszący dostępny w kolorze białym. Wykonany z ceramiki sanitarnej, zapewnia nie tylko trwałość, ale i elegancki wygląd dzięki wykończeniu w połysku. Produkt ma wymiary 40x30x26 cm, co sprawia, że jest kompaktowy i łatwy do zainstalowania. Górny dopływ wody ułatwia montaż i codzienne użytkowanie. Idealny wybór do nowoczesnych łazienek, gdzie liczy się zarówno funkcjonalność, jak i styl.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 26 cm |
| Wysokość: | 30 cm |
| Rodzaj | Wiszące |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Odpływ | Tylny |
| Kolor | Biała |
| Powierzchnia | Połysk |
| Seria | Owen |
| Producent | Mexen |

34×55×32 cm, wisząca, okrągła

69×38×33 cm, wisząca, okrągła

36×70×31 cm, wisząca, okrągła

65×36×31 cm, wisząca, okrągła

38×47×32 cm, wisząca, okrągła

Kombo, okrągła, tylna

29×50×25 cm, wisząca, okrągła


Wisząca
W magazynie
Kombo, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca
W magazynie
Stojąca samodzielnie, kwadratowa, okrągła

Stojąca samodzielnie, okrągła, tylna

Stojąca samodzielnie
W magazynieDostawa gratis
Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła



Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca, okrągła, tylna

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Wisząca, kwadratowa, okrągła

Zmienna
W magazynie


Do narożnika

51×33 cm, kwadratowa, ceramiczna






Prawa

Prostokątna

Elektryczna, termostat, głębokość

Elektryczna, termostat

Elektryczna, termostat

Z prawej


Klasyczna

Podtynkowa