
Mexen Exo kabina prysznicowa półokrągła rozsuwana 80 x 80 cm, transparent, czarna - 8131-080-080-70-00
80×80 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło
Wymiary 200×100×100 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kabina prysznicowa Mexen Exo to wyjątkowe rozwiązanie dla każdej łazienki, łączące styl i funkcjonalność. Dzięki rozmiarom 100x100 cm i wysokości 200 cm, idealnie wpasuje się w przestrzeń. Uniwersalny montaż oraz drzwi uchylne zapewniają wygodę użytkowania. Transparentne, hartowane szkło o grubości 6 mm z powłoką ułatwiającą czyszczenie dodaje elegancji. Czarny, aluminiowy profil oraz dodatkowe funkcje, takie jak regulacja szerokości czy możliwość montażu na brodziku, czynią ten produkt praktycznym i estetycznym wyborem.
| Szerokość: | 100 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 100 cm |
| Wysokość: | 200 cm |
| Ksztalt kabiny | Kwadrat |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Przezroczyste szkło |
| Wanienka | Bez wanienki |
| Otwieranie | Zawiasowe |
| Kolor | Czarna |
| Rodzaj | Kwadratowa |
| Seria | Exo |
| Producent | Mexen |

80×80 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

200×80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

80×80 cm, wysokość, kwadrat

70×70 cm, składana, kwadrat

200×80×80 cm, ćwierćkoło, przezroczyste szkło

75×75 cm, wysokość, kwadrat

70×70 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

90×90 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

200×80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

200×90×90 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

90×90 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

200×80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

Przesuwana, bez wanienki

80×80 cm, kwadrat, przezroczyste szkło

80×80 cm, składana, kwadrat

90×90 cm, składana, kwadrat

140×80 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

130×70 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

200×130×90 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

110×100 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

Przesuwana, bez wanienki

95×90 cm, wysokość, prostokąt

190×100×70 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

120×90 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

Przesuwana, bez wanienki

Składana
W magazynie
75×75 cm, wysokość, kwadrat

Przesuwana, bez wanienki

100×90 cm, prostokąt, przezroczyste szkło

70×70 cm, składana, kwadrat

80×80 cm, składana, kwadrat

100×80 cm, prostokąt, przezroczyste szkło


Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika


Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

Do narożnika

51×33 cm, kwadratowa, ceramiczna


Prosta