

Wymiary 46×80×63 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pokrowiec idealnie pasującą na podnóżek IKEA Karlstad. Pokrowiec składa się z: 1 x pokrowiec jednoczęściowy( przykrywa ramę i siedzisko). Pokrowiec wyposażony jest w rzep. Pokrowiec wykonany z solidnej tkaniny, jest łatwy do założenia i ściągnięcia. Zachęcamy do zamówienia bezpłatnych próbek tkanin, aby najlepiej dopasować kolor pokrowca i strukturę tkaniny do Twojego wnętrza. Każdy pokrowiec jest szyty przez nas dla Ciebie w Polsce. Wszystkie produkty objęte są gwarancją 2 lata. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące dopasowania pokrowca na Twój model sofy- chętnie pomożemy>> Wymiary: szer. 80cm, gł. 63cm, wys. 46cm. Informujemy, że zgodnie z Ustawą PWP art.156 pkt.1 ust. 3, nazwy producentów i znaki towarowe są ich prawną i zastrzeżona własnością. W naszym internetowym sklepie użyte są jedynie w celach informacyjnych - do jakiego producenta sofy i modelu pokrowiec jest przeznaczony. Nie sugerujemy, że jest to produkt oryginalny producenta sof.
| Szerokość: | 80 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 63 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Materiał tapicerski | Materiał |
|---|---|
| Nóżki | Na nóżkach |
| Materiał | Tapicerowane |
| Kształt | Kwadratowy |
| Pufy | Tak |
| Kolor | Beżowa |
| Producent | Dekoria |

Nowoczesna, z przestrzenią do przechowywania, tapicerowana
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Industrialna, materiałowa, na nóżkach
W magazynie
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Pufy, nowoczesna, materiałowa
W magazynie
Nowoczesna, prostokątna, okrągła
W magazynie

Okrągła, stołowa, szkło i kryształ
W magazynie
Drewniana
W magazynie


78×85 cm, elastyczna, średnica
W magazynie
118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie

Z szufladą, drewniana, metalowa
W magazynie
140×1 cm, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie


Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie

Zaciemniająca, materiałowa
W magazynie

140×1 cm, zaciemniająca, nowoczesna
W magazynie