



Wymiary 120×120 cm, ⌀ 120 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Okrągły dywan z modnym, roślinnym motywem liści palmy. Utrzymany w odcieniach beżu i zieleni. Doskonale wpisze się w nowoczesną i minimalistyczną stylistykę. Wykonany z tworzywa polipropylenowego z efektem włókien sizalu. Wygląda bardzo naturalnie. Polipropylen jest wytrzymały i łatwy w czyszczeniu. Dodatkowo polipropylen jest materiałem syntetycznym, co zapewnia, że dywan ten jest antyalergiczny i antystatyczny. Właściwości materiału sprawiają, że doskonale nadaje się na taras i balkon czy do aranżacji wnętrz.Wyprodukowany w Belgii. Wymiar: ⌀120 cmSkład: 100% polipropylen. Instrukcja czyszczenia: odkurzać regularnie, plamy natychmiast usuwać mokrą gąbką, zalecane jest profesjonalne czyszczenie na sucho.Poradnik zakupowy - jak wybrać najlepszy dywan do mieszkania: http://www.dekoria.pl/blog/jak-wybrac-najlepszy-dywan-do-mieszkania/
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 120 cm |
| Średnica: | 120 cm |
| Pomieszczenie | Wewnętrzne, Zewnętrzne |
|---|---|
| Rodzaj | Gotowe |
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos, Krótki włos |
| Kolor | Beżowa |
| Materiał | Polipropylen |
| Twarz | Okrągłe |
| Wzór | Kwiatowe |
| Styl | Nowoczesny, Skandynawski |
| Rodzaj materiału | Syntetyczne |
| Producent | Dekoria |

Do pokoju, nowoczesna, okrągła
W magazynie
120×120 cm, ⌀ 120 cm, zewnętrzna, do pokoju
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, z krótkim włosiem
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, naturalna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Zewnętrzna, do pokoju, okrągła
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna
W magazynie
Do pokoju, shaggy, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie

Okrągła, stołowa, szkło i kryształ
W magazynie
Drewniana
W magazynie


78×85 cm, elastyczna, średnica
W magazynie
118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie

Z szufladą, drewniana, metalowa
W magazynie

140×1 cm, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie

Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie

Zaciemniająca, materiałowa
W magazynie

Dwuosobowa, na nóżkach, trzyosobowa
W magazynie