




Wymiary 31-42×30-35×30-35 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zestaw 2 pufów ze schowkiem wykonanych z aksamitu.Stylowy komplet okrągłych puf ze schowkiem, wpisujących się w najnowsze trendy wnętrzarskie. Pufy wykonane z niezwykle przyjemnej w dotyku tkaniny - aksamitu. Funkcję przechowywania umożliwiają praktyczne, otwierane wieczka. Motyw dżungli z dzikim kotem oraz okrągła podstawa w złotym kolorze, sprawia, że te oryginalne siedziska pasują do wnętrz w stylu nowoczesnym oraz glamour.Te niezwykle gustowne elementy wnętrza sprawdzą się również jako stoliki pomocnicze.Wymiary: pufa mała: śr. 30cm, wys. 31cm; pufa duża: śr. 35cm, wys. 42cm.
| Szerokość: | 30-35 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30-35 cm |
| Wysokość: | 31-42 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Materiał tapicerski | Materiał |
| Z przestrzenią do przechowywania | Tak |
| Materiał | Tapicerowane |
| Kształt | Prostokątny, Okrągły |
| Nóżki | Bez nóżek |
| Pufy | Tak |
| Kolor | Czarno-biała |
| Producent | Dekoria |

Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
40×40×40 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, materiałowa
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy
W magazynie
40×40×40 cm, materiałowa, tapicerowana
W magazynie
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, materiałowa
W magazynie
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy
W magazynie
Pufy, skandynawska
W magazynie
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy
W magazynie
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Nowoczesna
W magazynieDostawa gratis
Pufy, materiałowa
Dostawa gratis
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
40×40×40 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie
72×82×78 cm, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy, retro, materiałowa
W magazynieDostawa gratis
Pufy
W magazynie
Pufy
W magazynie
Pufy
W magazynie
40×40×40 cm, pufy, nowoczesna
W magazynie

Okrągła, stołowa, szkło i kryształ
W magazynie
Drewniana
W magazynie


78×85 cm, elastyczna, średnica
W magazynie
118×46×44 cm, drewniana, cztery nogi
W magazynie
Drewniana, skandynawska
W magazynie

Z szufladą, drewniana, metalowa
W magazynie

140×1 cm, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie

Drewniana, tapicerowana, rustykalna
W magazynie

Zaciemniająca, materiałowa
W magazynie

Dwuosobowa, na nóżkach, trzyosobowa
W magazynie