
Doniczka plastikowa Ratolla Round antracytowy, śr. 19 cm, 19 cm
17×19 cm, okrągła, mała
W magazynieWymiary 14×17 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 35,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta doniczka jest wierną imitacją ratanowego splotu, doskonale ożywiając taras, balkon lub ogród. Zabawki wykonane są z wysokogatunkowego wytrzymałego materiału.
| Szerokość: | 17 cm |
|---|---|
| Wysokość: | 14 cm |
| Rodzaj | Klasyczne |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Lokalizacja | Zewnętrzne |
| Wielkość | Małe |
| Kształt | Okrągłe |
| Kolor | Brązowa |
| Objętość | 2 l |
| Rozmiar | Śred. 16,5 cm |
| Producent | 4-Home |

17×19 cm, okrągła, mała
W magazynie

Mała
W magazynie
Mała
W magazynie
Okrągła
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie

Betonowa
W magazynie

Drewniana, zewnętrzna
W magazynie
Wisząca, plastik, pokojowa
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Średnia
W magazynie
Drewniana, okrągła, plastik
W magazynie
Klasyczna
W magazynie
Zewnętrzna
W magazynie
Mała
W magazynie


Klasyczna
W magazynie

Kwadratowa
W magazynie
Klasyczna
W magazynie



Zewnętrzna
W magazynie

Okrągła, klasyczna, na zioła
W magazynie
Okrągła
W magazynie

Drewniana, zewnętrzna
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie