
PrzytulneMieszkanie.pl PrzytulneMieszkanie.pl Pościel z mikrofibry KASUGA turkusowa Rozmiar pościeli: 70 x 90 cm | 140 x 220 cm
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynieOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pościel z krepy jest idealnym wyborem, dla tych, którzy doceniają komfort i praktyczne rozwiązania. Pościel pięknie wygląda i ponadto jest łatwa w utrzymaniu. Po wypraniu przed użyciem nie trzeba jej prasować. Materiał jest przyjemny w dotyku, zapewnia doskonały i komfortowy sen. Zapięcie na zamek jest bardzo nowoczesne, wygodne i praktyczne. Z powodu możliwego starcia kolorów w pralce automatycznej, zalecamy pranie pościeli na lewej stronie. Komplet zawiera: 1x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 140 x 200 cm
| Rodzaj | Łóżko jednoosobowe |
|---|---|
| 4home | 4HOME |
| Materiał | Kora |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 140 x 200 cm, 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Bellatex |

Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana satyna, satynowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, łóżko dwuosobowe, mikroflanel
W magazynie
Poliestrowa, zamek, bożonarodzeniowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, flanelowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikrofibra, zamek
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W serduszka, łóżko jednoosobowe, mikroflanel
W magazynie
Poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, bożonarodzeniowa
W magazynie
Bawełniana, mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Flanelowa, mikrofibra, bożonarodzeniowa
W magazynie
200×220 cm, kwiaty, bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, mikroplusz
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Zamek
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Mikrofibra, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie
Kwiaty, bawełniana, mikrofibra
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie