

Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Skrzynka kwiatowa RATO CASE. Powierzchnia skrzynki wiernie naśladuje splot rattanu. Zawiera system samonawadniający wraz ze wskaźnikiem poziomu wody. Skrzynki są wykonane z wysokiej jakości wytrzymałego tworzywa sztucznego.
| Szerokość: | 60 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Materiał | Plastik, Rattan |
|---|---|
| Lokalizacja | Zewnętrzne |
| Samonawadniające | Tak |
| Kolor | Brązowa |
| Producent | 4-Home |
Opinie użytkowników
Wysokiej jakości materiał

20×27×98 cm, drewniana
W magazynieDostawa gratis
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie