


















Wymiary 42×42×36 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 310,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Przenośna toaleta Happy Green może być używana w domkach letniskowych, na kempingach, w przyczepach kempingowych, na łodziach lub przez osoby mające problemy z poruszaniem się. Zaletą jest naturalna wysokość siedzenia, mobilność toalety. Pojemność zbiornika na nieczystości 20 l / zbiornika na czystą wodę 14 l. Materiał: HDPE (polietylen o wysokiej gęstości i wytrzymałości, odporny chemicznie, bezwonny, nietoksyczny). Dwukierunkowa, prawo-lewostronna dysza spłukująca zapewnia lepsze i bardziej niezawodne spłukiwanie. Toaleta jest nowo wyposażona w lejek do nalewania w celu lepszej obsługi podczas uzupełniania chemicznych wkładów toaletowych. Nowy, wyższej jakości design produktu z bardziej zaokrąglonymi liniami. Biała deska sedesowa i pokrywa zapewniają lepsze poczucie czystości. Nowa wzmocniona konstrukcja dna zbiornika na nieczystości zapewnia większą nośność i mniejsze ryzyko uszkodzenia dna podczas użytkowania na zewnątrz.
| Szerokość: | 42 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 36 cm |
| Wysokość: | 42 cm |
| Rodzaj | Wolnostojące |
|---|---|
| Kształt | Okrągłe |
| Odpływ | Tylny |
| Kolor | Szara |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Nośność | 200 kg |
| Objętość | 20 l |
| Waga | 5,61 kg |
| Producent | Happy Green |




Wisząca
W magazynie
38×37×41 cm, stojąca samodzielnie, dodatkowa
W magazynie


Okrągła, tylna

Okrągła, tylna


Okrągła, tylna

Wisząca
W magazynie
Wisząca, projektowa
W magazynie
Okrągła, tylna

Wisząca
W magazynie
34×52×36 cm, wisząca, tylna
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, tylna

Okrągła, tylna

Okrągła, tylna


Okrągła, tylna

Okrągła, tylna

Wisząca
W magazynie

Okrągła, tylna

Wisząca
W magazynie

Okrągła, tylna

Okrągła, tylna

Okrągła, tylna

Okrągła, tylna

Wisząca
W magazynie

Zamek, zwierzątka
W magazynie
Stojąca, plastikowa
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, mikroflanel
W magazynie

Zaciemniająca, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Bawełniana, klasyczna
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Zestawy, na kawę, ze stojakiem
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Poliestrowa, na sztuki, obrusy
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie