




Wymiary 150×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Jak tylko raz wtulisz się w koc Modern, już nie będziesz chciał mieć żadnego innego. Subtelne szaro-białe połączenie kolorów sprawia, że koc jest bardzo elegancki, a ciekawy wzór geometryczny od razu przyciągnie uwagę. Koc ma z jednej strony bardzo miękki i przyjemny mikroplusz, z drugiej kosmatego baranka w szarym kolorze, który wesoło zaprasza do przytulenia się. Idealny towarzysz podczas jesiennego i zimowego relaksu przy oglądaniu filmu, czytaniu książki czy filiżance dobrej herbaty. Koc jest doskonałym pomysłem na prezent dla swoich bliskich.Baranek wykonany z miękkiego mikrowłókna jest bardzo przyjemny, delikatny i puszysty. Jest bardzo ciepły, więc na pewno sprawi radość wszystkim zmarzluchom. Grzeje tak samo jak prawdziwa wełna z tą różnicą, że nie przyciąga roztoczy. To doskonały wybór dla alergików, nie drażni delikatnej i wrażliwej skóry. Waga: wierzchnia strona 200 g/m2, spodnia strona z barankiem 230 g/m2
| Szerokość: | 150 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Materiał | Wełna, Mikroplusz |
|---|---|
| Motyw | Jednokolorowe |
| Z barankiem | Tak |
| Kolor | Szara |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rozmiar | 150 x 200 cm |
| Rozmiary | 150 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Przyjemna w dotyku, ciepła
Nic
przyjemny, super
Ogrzewająca
Do zamyślenia przy telewizorze
Dostawa do domu, wysokiej jakości towary

Mikroplusz, sztuczne futro, z barankiem
W magazynie
Mikroplusz, sztuczne futro, kwiaty
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie