
Bellatex Prześcieradło jersey Kamilka kawowy, 160 x 200 cm
160×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynieWymiary 180×200 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Prześcieradło z bawełnianego dżerseju spodoba Ci się ze względu na miękkość i oddychalność materiału. Zaletą jest również łatwość utrzymania. Prześcieradła są wyposażone w gumkę wszytą w tunel. Odpowiednie do materacy o wysokości do 35 cm. Zalecamy oddzielne pranie.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Kolor | Brązowa |
| Gramatura | 135 g/m2 |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Rozmiary | 180 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | Bellatex |

160×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Dżersejowa
W magazynie

Napinająca, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie

Napinająca, bawełniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Napinająca, bawełniana
W magazynie
Napinająca, bawełniana
W magazynie


200×220 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie

Napinająca, bawełniana
W magazynie
Napinająca, bawełniana
W magazynie
180×200 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
200×220 cm, napinająca, bawełniana
W magazynie
Dżersejowa
W magazynie
180×200 cm, napinająca, dżersejowa
W magazynie



Napinająca, bawełniana
W magazynie

60×120 cm
W magazynie
60×120 cm
W magazynie

70×140 cm, bawełniana
W magazynie
70×140 cm
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie