









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 159,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
W prostocie jest piękno! W przypadku pomieszczeń służących do relaksu motto to jest szczególnie ważne. Stylowa bawełniana pościel Galaxy sprawia radość wszystkim miłośnikom prostych wzorów. Tradycyjne połączenie czerni i bieli z czystymi liniami doda Twojej sypialni nowoczesnego i oryginalnego stylu. Miękka i wygodna 100% bawełna zapewni przyjemny sen. Pościel jest ponadto obustronna - z jednej strony klasyczne delikatne pasy, z drugiej strony prosty geometryczny wzór w kształcie trójkątów - można ją dowolnie łączyć, codziennie zmieniając swoje łóżko. Dla zapewnienia najwyższego komfortu pościel posiada praktyczne zapięcie na zamek błyskawiczny.. Komplet zawiera: 2x poszewkę na poduszkę 70 x 90 cm 1x poszwę na kołdrę 220 x 200 cm
| Rodzaj | Francuskie |
|---|---|
| Materiał | Bawełna |
| Zapinanie | Zamek |
| Kolor | Czarna |
| 4home | 4HOME |
| Gramatura | 115 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rodzaj zapięcia | Zamek |
| Rozmiar | 220 x 200 cm, 2 szt. 70 x 90 cm |
| Rozmiary kołdry | 220 x 200 cm |
| Rozmiary poduszki | 70 x 90 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Wspaniały

Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W paski, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
W gwiazdy, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Kwiaty, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Kropki, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, francuska, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Poliestrowa, zamek
W magazynieDostawa gratis
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, krepowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana, poliestrowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie