



Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zapewnij sobie najwygodniejszy sen dzięki wysokiej jakości prześcieradle o oryginalnym designie. Kto nie jest zwolennikiem prześcieradeł w jednym kolorze, teraz ma do wyboru wesołe prześcieradło w delikatny wzór serduszek. Elastyczne prześcieradło jersey z wysokiej jakości bawełny dzięki gumce na obwodzie idealnie dopasowuje się do materaca i gwarantuje tym samym komfortowy sen. Dzięki technologii produkcyjnej jersey jest bardziej miękki i elastyczny niż klasyczna bawełna, co umożliwia produkcję prześcieradeł bez dodatków syntetycznych. Posiada wyjątkową miękkość, wysoką chłonność i właściwości oddychające. Nadaje się do materaca o wysokości do 25 cm.
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 160 x 200 cm |
| Rozmiary | 160 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Ładny towar do mnie dotarł, jestem zadowolona.
Ładne, dobry materiał, spełniło oczekiwania.
Bardzo mi się podoba.
Jest piękny.
Cena jest luksusowa.
Jakość jest dobra.
piękny
Produkt spełnił swoje przeznaczenie.
Ładne

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie

Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
200×220 cm, bawełniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Lniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
Perkalowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana
W magazynie
Satyna, bawełniana satyna
W magazynie




Lniana
W magazynie

Napinająca, frotowa
W magazynie


Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie

Dekoracyjna, okrągła, kwadratowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie

Porcelanowa
W magazynie
Skrzat
W magazynie