








Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Blender ręczny ECG RM 750 w kolorze czarno-srebrnym sprawia, że przygotowywanie posiłków jest niezwykle proste. Z łatwością radzi sobie z miksowaniem, ubijaniem i siekaniem żywności, a wkrótce nie będziesz w stanie wyobrazić sobie gotowania bez niego. Korpus urządzenia posiada specjalną powłokę antypoślizgową i charakteryzuje się niską wagą, co znacznie ułatwia jego obsługę. Blender wyróżnia się również bardzo cichą pracą i posiada mocny silnik DC. Elementy sterujące są bardzo przejrzyste i można ustawić wszystko, czego potrzebujesz za pomocą pokrętła i dwóch przycisków. Dostępny jest również poręczny przycisk turbo, za pomocą którego można natychmiast osiągnąć maksymalną prędkość. Nóż tnący ze stali nierdzewnej z 4 ostrzami jest bardzo wytrzymały i z łatwością poradzi sobie z mrożonkami, ale także z gotującą się zupą. Wraz z blenderem otrzymujemy również bogaty zestaw akcesoriów. Podczas siekania warzyw lub orzechów docenisz pojemnik o pojemności 500 ml, który ma również oddzielne ostrze. Plastikowy pojemnik o pojemności 600 ml nadaje się do zwykłego blendowania żywności, ale dobrze sprawdza się również w połączeniu z nasadką do ubijania ze stali nierdzewnej.
| Materiał pojemnika | Plastikowy pojemnik |
|---|---|
| Rodzaj miksera lub trzepaczki | Ręczne |
| Długość przewodu zasilającego | 1,3 m |
| Materiał | Nierdzewny + tworzywo sztuczne |
| Pobór mocy | 750 W |
| Pojemność pojemnika | 0,6 l |
| Poziom hałasu | 89 dB |
| Producent | ECG |

Smoothie
Dostawa gratis
Ręczna
W magazynie
Ręczna
Dostawa gratis
Smoothie
Dostawa gratis
Ręczna
W magazynie
Smoothie
Dostawa gratis
Ręczna
W magazynie

Miksery ręczne i blendery
W magazynie
Ręczna
W magazynie


Miksery ręczne i blendery
W magazynie
Ręczna
W magazynie

Ręczna
W magazynie
Ręczna
W magazynie
Ręczna
W magazynie
Smoothie
W magazynie
Smoothie
W magazynie
Ręczna, smoothie
W magazynie
Ręczna
W magazynie
Plastikowa
W magazynie
Solarna, ścienne oświetlenie, plastikowa
W magazynie
Woalowa, prosta, sztukowa
W magazynie
Prostokąt
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, sztukowa
W magazynie
Stojąca
W magazynie
Zimowa, włókno puste
W magazynie
Stojąca
W magazynie
Poliestrowa
W magazynie
Drewniana, ścienna, designerska
W magazynie
Ekologiczna, sztukowa
W magazynie
Stal nierdzewna
W magazynie
Bawełniana
W magazynie

Nowoczesna, LED, metalowa
W magazynie
10×100×0 cm, prosta
W magazynie
Skrzat
W magazynie
⌀ 28 cm, żeliwna, gazowa
W magazynie