

Wymiary 190 cm, ⌀ 180 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 53,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Praktyczny parasol z metalową konstrukcją i poszyciem z tkaniny poliestrowej, odpowiedni do siedzenia w ogrodzie, na basenie i podczas rodzinnych wakacji, gdy trzeba stworzyć prywatny cień na plaży. Średnica tyczki wynosi 2,2 cm, jest wyposażony w dźwignię do zabezpieczenia parasola w pozycji rozłożonej. Parasol jest dostępny w różnych kolorach i dekorach.
| Wysokość: | 190 cm |
|---|---|
| Średnica: | 180 cm |
| Rodzaj | Z środkowym kijem |
|---|---|
| Kształt | Okrągły |
| Materiał konstrukcyjny | Metal |
| Regulowane | Tak |
| Kolor | Żółta |
| Materiał | Materiał tekstylny + metal |
| Waga | 0,8 kg |
| Producent | Happy Green |


Okrągła, regulowana
W magazynie
Drewniana, okrągła
W magazynieDostawa gratis

Regulowana
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Drewniana, okrągła
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, regulowana
W magazynie


Regulowana
W magazynieDostawa gratis

Metalowa
W magazynie


Metalowa
W magazynie
Regulowana
W magazynie
Regulowana
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, regulowana
W magazynieDostawa gratis


Drewniana
W magazynieDostawa gratis


Regulowana
W magazynieDostawa gratis

Okrągła, regulowana
W magazynieDostawa gratis
Okrągła
W magazynie
Okrągła
W magazynie

Prostokątna
W magazynie

Elastyczna
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Do łóżeczka, zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie