

Wymiary 180×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 79,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić jak najlepszy komfort podczas spania. Do jego zalet należy łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumę w tunelu, która utrzymuje je na jednym miejscu i nie ma obawy, że się będzie przesuwało.Jersey dzięki zastosowanej technologii jest delikatniejszy i bardziej elastyczny niż klasyczna bawełna, co umożliwia produkcję napinanych prześcieradeł bez dodatków syntetycznych. Posiada wyjątkową miękkość, gładkość, wysoką chłonność i przewiewność.Odpowiednie na materace o wysokości do 25 cm.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Niebieska |
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Rozmiary | 180 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
ładne prześcieradło w dobrej cenie
Prześcieradło jest piękne i przyjemne. Serdecznie polecam.
Prześcieradło dobrze się naciąga i jest przyjemne w dotyku.
Prześcieradło jest świetne. Polecam.
Bez wad

160×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Frotowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Frotowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Napinająca, mikropluszowa
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Bawełniana, satyna, bawełniana satyna
W magazynie

160×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Klasyczna, satyna, bawełniana satyna
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Frotowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, dżersejowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
90×200 cm, klasyczna, satyna
W magazynie
90×200 cm, klasyczna, satyna
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
90×200 cm, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie

Łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Obrusy bożonarodzeniowe, okrągła, prostokątna
W magazynie
Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie