



Wymiary 15×40×30 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeWybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 180,51 zł do 205,66 zł :
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Bambusowy podnóżek Wenko Bamboo
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 30 cm |
| Wysokość: | 15 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Materiał | Bambus |
| Nośność | 110 kg |
| Waga | 2.1 kg |
| Długość | 30 cm |
| Kolekcja | Bambusa |
| Jakość | Basic |
| Kolor | Naturalny |
| Material | Bambus |
| Producent | Wenko |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Naprawdę wysokiej jakości, stabilny, nie ślizga się – podkładka w nóżkach, więc się nie odkleja.
ładna, solidna, stabilna – pełne zadowolenie
Tak się rozpadł pode mną, gdy po raz pierwszy na niego stanąłem, że pomyślałem: to już koniec! Słaba, posklejana chińska tandeta, trafiła do kosza!
Stopień wygląda ładnie, ale przy nadepnięciu wydaje dziwny skrzypiący dźwięk. Boję się na niego wchodzić, mimo że mam połowę wagi podanej jako maksymalne obciążenie.
Trzeszczy i skrzypi, gdy na niego staniemy; żadne z nas nie ma nadwagi. Jest ładny, ale nie do końca spełnia swoją funkcję.

Prosta

Prosta

Prosta

Prosta

Prosta

Prosta

Prosta
W magazynie
Prosta

Prosta

Prosta

Prosta

Prosta

Prosta


Prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Prosta

Prosta

Prosta

Prosta

Prosta

Prosta

Prosta

Prosta

Prosta

Prosta

Narożna

8×20×15 cm, narożna
W magazynie
Prosta

Nowoczesna, prosta
W magazynie
Prosta

Prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Prosta

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Do gniazdka
W magazynie

⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, nowoczesna

Zestawy, na kieliszki
W magazynie
Ceramiczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Wolno stojąca

203×26×35 cm, prosta
W magazynieDostawa gratis
80×218×102 cm, rozkładana, skandynawska
W magazynie

Wieszaki na papier toaletowy i szczotki, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
52×200 cm, do pokoju, chodniki
W magazynie
137×78×68 cm
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynieDostawa gratis