









Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podaruj sobie ekskluzywny komfort z extra delikatnym ręcznikiem z serii Bamboo Premium. Dzięki wysokiej zawartości włókna bambusowego (70%) ręcznik jest nie tylko bardzo łagodny dla skóry, ale posiada również naturalne właściwości antybakteryjne, które zapobiegają powstawaniu pleśni i rozmnażaniu się bakterii. Mieszanka włókien bambusowych i delikatnej bawełny zapewnia każdego dnia wysoką chłonność i doskonałą miękkość.Z wysokiej jakości ręcznikiem Bamboo Premium podaruj swojej skórze po kąpieli tę najlepszą troskę. Ponadto elegancki, neutralny kolor i stylowa bordiura doskonale pozwolą na dopasowanie wystroju całej łazienki. Wyjątkowe właściwości materiału powodują, że ręcznik jest odpowiedni dla delikatnej skóry dziecka oraz alergików.
| Materiał | Bawełna, Bambus |
|---|---|
| Zestawy | Sztukowe |
| Kolor | Zielona |
| Motyw | Zwierzątka |
| Gramatura | 450 g/m2 |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w średniej temperaturze |
| Rozmiar | 70 x 140 cm |
| Rozmiary | 70 x 140 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | 4Home |

Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
50×100 cm, bawełniana
W magazynie
60×110 cm, bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
Bawełniana, zestawy, bambusowa
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
30×50 cm, szybkoschnąca, bawełniana
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
Lniana, bawełniana, bambusowa
W magazynie
70×140 cm, bawełniana
W magazynie
15×24 cm
W magazynie
70×140 cm, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie

Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Porcelanowa, szklana
W magazynie
LED, metalowa, skandynawska
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie

Stojąca, plastikowa
W magazynie