

Wymiary 4×90×24 cm
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 66,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ta nowoczesna półka posłuży dobrze jako miejsce do przechowywania książek lub dekoracji. Częścią zestawu są kołki rozporowe do przymocowania półki. Nośność półki wynosi od 5 do 15 kg w zależności od jakości ściany, do której została przymocowana.
| Szerokość: | 90 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 24 cm |
| Wysokość: | 4 cm |
| Styl | Nowoczesny |
|---|---|
| Wykończenie powierzchni | Mat |
| Kształt | Proste |
| Rodzaj drewna | Dąb, Dąb sonoma |
| Dekor | Dąb sonoma |
| Materiał | MDF |
| Nośność | 5 kg |
| Waga | 2 kg |
| Producent | Autronic |

45×30 cm, matowa, prosta

60×30 cm, nowoczesna, matowa

Drewniana, nowoczesna, industrialna
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie