



Wymiary 56×40×40 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeWybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 322,17 zł do 359,99 zł :
Teraz jest dobry moment na zakup, cena jest obecnie 37,82 zł poniżej średniej.
Zobacz historię cenOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pojemny kosz na pranie Wenko wyposażony jest w tapicerowane siedzisko. Szerokość i głębokość górna: 36,5 cm; Szerokość i głębokość dna: 30,5 cm; Maksymalna nośność 120 kg.
| Szerokość: | 40 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 40 cm |
| Wysokość: | 56 cm |
| Kształt kosza | Kwadratowe |
|---|---|
| Materiał | Telstylny, Bambus |
| Zamknięcie | Otwarte |
| Waga | 4.166 kg |
| Długość | 40 cm |
| Pojemność | 55 l |
| Kolekcja | Bambusa |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Jakość | Basic/Special Week 3 |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Specyfikacja materiału | 80% bawełna/20% poliester |
| Kolor | Naturalny |
| Material | Bambus |
| Producent | Wenko |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Dobrze obrobione drewno, łatwy montaż.
W stosunku do swoich rozmiarów jest dość pojemny, o dużej wielkości, mieści zawartość przeciętnej pralki. Jakość jest doskonała, jednak tapicerkę z pewnością trzeba będzie wymienić, ponieważ na dłuższą metę nie da się wyczyścić jasnej tkaniny, ale nie jest to wada produktu.
Jest stylowy
Produkt bardzo mi się podoba i jestem z niego maksymalnie zadowolona.
Jest niewiarygodnie mały, odpowiedni może dla jednej osoby. Zatem do niczego. Przedrogi.

10×42×76 cm, drewniana, bambusowa
W magazynieDostawa gratis
10×60×69 cm, bambusowa, składana
W magazynieDostawa gratis
9×53×70 cm
W magazynieDostawa gratis
Bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
Bambusowa, z wieczkiem
W magazynie
18×43×104 cm, kosze na brudną bieliznę, bambusowa
W magazynieDostawa gratis
4×39×58 cm, bambusowa
W magazynieDostawa gratis
42×33×40 cm, bambusowa, składana
W magazynie
Tekstylna
W magazynie

Okrągła
W magazynie
60×31×40 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
5×39×64 cm, bambusowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
22×59×39 cm, plastikowa, składana
W magazynie
68×60×39 cm, kosze na brudną bieliznę, plastikowa
W magazynie

Bambusowa, z wieczkiem
W magazynie

72×50×33 cm
W magazynie

61×60×40 cm, bambusowa, składana
Do wysłania za 1 tydzień
Bambusowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Kosze na brudną bieliznę
W magazynie
62×67×41 cm, kosze na brudną bieliznę, tekstylna
W magazynie
105×38×33 cm, bambusowa
W magazynieDostawa gratis
Z wieczkiem
W magazynie
58×42×33 cm, wiklinowa, kosze na brudną bieliznę
W magazynie
Bambusowa
W magazynie
Bambusowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
22×15 cm
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
35 cm, ⌀ 60 cm, okrągła, skandynawska
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×80×33 cm, metalowa, szafkowa
W magazynie
50×160×35 cm, matowa
W magazynieDostawa gratis
52×200 cm, bieżniki na stół, prostokątna

Metalowa
W magazynie