

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 217,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Zimowa kołdra Thermo z włókna rurkowego. Kołdra jest pikowana w kwadratowy wzór, dzięki czemu wypełnienie nie przesuwa się w niej. Można prać w pralce i suszyć w suszarce bębnowej w obniżonej temperaturze.
| Ciepłota | Zimowe |
|---|---|
| Materiał wypełnienia | Włókno puste |
| Kolor | Biała |
| Gramatura | 450 g/m2 |
| Materiał powierzchni tkaniny | 100% poliester |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary kołdry | 140 x 200 cm |
| Sezonowość kołdry | Zimowa |
| Suszarka | Tak |
| Waga wypełnienia | 1300 g |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | Kvalitex |
Opinie użytkowników
Kołdra jest lekka, ciepła, jestem zadowolona. (Ja już swoją mam, ta jest prezentem na podstawie moich doświadczeń.)
Doskonały produkt
Spełnia cel.
ogrzewająca

Zimowa, włókno puste
W magazynie
Włókno puste
W magazynie
Włókno puste
W magazynie
260×240 cm, letnia
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
135×200 cm, całoroczna
W magazynie
155×200 cm, letnia, pierzasta
W magazynie
160×210 cm, zimowa
W magazynie
125×150 cm
W magazynie
Letnia
W magazynie
220×240 cm, letnia, całoroczna
W magazynie
150×200 cm
W magazynie

140×200 cm, letnia, hipoalergiczna
W magazynie
Letnia
W magazynie
140×200 cm, letnia, zimowa
Dostawa gratis
135×200 cm, całoroczna
W magazynie


140×200 cm, letnia, włókno puste
W magazynie
200×220 cm, letnia, całoroczna
W magazynie

130×160 cm
W magazynie


140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
Dostawa gratis
140×200 cm, letnia, włókno puste
W magazynie
200×200 cm, całoroczna
Dostawa gratis

140×200 cm, całoroczna, hipoalergiczna
W magazynie

140×220 cm, letnia, całoroczna
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
220×240 cm, łóżko dwuosobowe
W magazynie
Do piaskownicy, dla chłopców, plastikowa
W magazynie
Bożonarodzeniowa, kwadratowa, na zamek
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie
Stołowa, średnica
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
48×60×34 cm, plastikowy, kwadratowa
W magazynie
Stołowa
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Jednokolorowa, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, flanelowa
W magazynie
Samoprzylepna
W magazynie

Stołowa, szkło i kryształ
W magazynie
Bawełniana, dżersejowa
W magazynie
Dziecięce fototapety, samoprzylepna, dla dziewczynek
W magazynie