









Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 636 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Konsola z litego drewna tekowego 30x90 cm Girona – House Nordic
| Szerokość: | 30 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 90 cm |
| Wysokość: | 80 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Rodzaj drewna | Drewno tekowe |
| Materiał blatu | Drewno |
| Styl | Skandynawski |
| Kraj pochodzenia | ID |
| Grubość | 2 cm |
| Wysokość nóg | 23 cm |
| Nośność | 10 kg |
| Waga | 8.2 kg |
| Długość | 90 cm |
| Montaż wymagany | Tak |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Kolor nóg | Jasne drewno |
| Materiał nóg | Lite drewno tekowe |
| Powłoka | Olejowanie |
| Specyficzny materiał blatu | Lite drewno tekowe |
| Kolor | Naturalny |
| Producent | House Nordic |
Opinie użytkowników
Produkt średniej jakości. Z odchodząca deską i za krótkimi śrubami. Naprawiłem sam bo już nie chciało mi się reklamować.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Piękne, masywne drewno. Satysfakcja.
Piękny materiał i wygląd, jeszcze ładniejszy niż na fotografii.

















Skandynawska, głębokość
W magazynie















Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie

Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
Drewniana
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie