
Zasłona okienna dla dzieci UNICORN, 140 x 250 cm
Poliestrowa, sztukowa
W magazynieOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Piękna, subtelna biała zasłona żakardowa z motywem jednorożców i chmurki sprawi radość wszystkim małym dzieciom.Zasłonę wystarczy zawiesić na żabkach lub haczykach.Wymiary podane są dla zasłon w stanie nie marszczonym i w najdłuższych miejscach zasłon.Zasłona jest przeznaczona do drzwi balkonowych. Zdjęcie ma charakter poglądowy.
| Szerokość: | 150 cm |
|---|
| Dla kogo | Dla dziewczynek |
|---|---|
| Materiał | Poliestr |
| Metraż | Sztukowe |
| Kolor | Biała |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Rozmiar | 150 x 250 cm |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4-Home |

Poliestrowa, sztukowa
W magazynie
Dla dziewczynek, poliestrowa, sztukowa
W magazynie


Poliestrowa, sztukowa
W magazynie
Poliestrowa, sztukowa
W magazynie
Dla dziewczynek, poliestrowa, sztukowa
W magazynie
Dla dziewczynek, poliestrowa, sztukowa
W magazynie




140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Szklana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
Zapachowa, dekoracyjna, sztukowa
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie