

Wymiary 180×200 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 59,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wybierz dla siebie odpowiednie prześcieradło, aby zapewnić sobie wygodę podczas snu. Bawełniane prześcieradło jersey na pewno polubisz dzięki jego delikatności i przewiewności materiału. Zaletą jest również łatwe utrzymanie. Prześcieradło posiada wszytą gumkę w tunelu. Odpowiednie do materacy o wysokości do 25 cm.
| Szerokość: | 180 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 200 cm |
| Mocowanie | Naciąg |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Materiał | Dżersej, Bawełna |
| Gramatura | 155 g/m2 |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 180 x 200 cm |
| Rozmiary | 180 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
absolutnie żadna
To nie ma absolutnie nic wspólnego z prześcieradłem typu jersey, w domu mam tylko prześcieradła jersey, ale to jest katastrofa. Prześwituje i materiał jest okropny.
super
Recenzja nie może zostać przetłumaczona, ponieważ podany tekst ("Super") jest zbyt krótki i nie stanowi pełnej recenzji. Proszę dostarczyć pełniejszy kontekst lub bardziej rozbudowany tekst do tłumaczenia.
Długotrwałe zadowolenie
Recenzja w języku polskim: świetny

90×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
160×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Lniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
160×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
180×200 cm, napinająca, frotowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
160×200 cm, frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie

Lniana
W magazynie
90×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Lniana
W magazynie
Bawełniana
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
Napinająca, frotowa
W magazynie
90×200 cm, napinająca, wysokość
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
200×200 cm, mikropluszowa
W magazynie
Napinająca, mikropluszowa
W magazynie
Lniana
W magazynie
Lniana
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie