





Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Lekka firana woalowa w białym kolorze z wyszywanym motywem nada oknom delikatności i sprawi, że Twój dom będzie przytulny. Eleganckie wykonanie z haftem to doskonały dodatek do każdego okna. Motyw sitowia przybliży Twój dom do przyrody i wprowadzi tę odpowiednią atmosferę. Tkanina posiada lekką strukturę, dosłownie jak bajkowy welon, dzięki czemu przyjemnie udekoruje każde wnętrze. Woale sprawiają, że naturalne światło z zewnątrz przyjemnie oświetla Twój dom. Delikatna struktura tkaniny działa jak dyfuzor, dzięki czemu światło nabiera przyjemnego, miękkiego odcienia. Łatwe zawieszanie na przelotkach i proste utrzymanie zapewniają maksymalny komfort. Średnica przelotek wynosi 3,5 cm.
| Szerokość: | 150 cm |
|---|
| Metraż | Sztukowe |
|---|---|
| Wielkość okna | Balkonowe |
| Kolor | Biała |
| Rodzaj | Woalowe |
| Zakończenie | Proste |
| Mocowanie | Na kij |
| Lokalizacja | Salon |
| Gramatura | 45 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 1 szt. |
| Materiał | 100% poliester |
| Prasowanie | Zalecamy prasowanie w niskiej temperaturze |
| Rozmiar | 150 x 250 cm |
| Sezon | Kolekcja wiosenna |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 30 °C |
| Producent | 4Home |





Prosta, retro
W magazynie

Rustykalna, prowansalska, retro
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Prowansalska, retro, metr
W magazynie


Nowoczesna, prosta, salon
W magazynie
Prowansalska, retro, metr
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie
Nowoczesna, balkonowa, prosta
W magazynie

Nowoczesna, retro, metr
W magazynie
Rustykalna, prowansalska, retro
W magazynie

Nowoczesna, prosta, witrażowa
W magazynie
Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie

Rustykalna, prowansalska, retro
W magazynie


Nowoczesna, balkonowa, rustykalna
W magazynie

Nowoczesna, rustykalna, prowansalska
W magazynie

140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie