







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 71,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Spokojny i zdrowy sen nawet w największym upale? Rozwiązanie stanowi ochraniacz chłodzący na materac! Ten wyjątkowy ochraniacz składa się z 30% specjalnych włókien chłodzących zapewniających przyjemny sen, kiedy cierpisz np. na nadmierne pocenie się. Przyjemnie ochłodzi również podczas upalnych nocy. Ochraniacz jest miękki, oddychający i zapewni maksymalny komfort. Regularne używanie ochraniacza przedłuża żywotność materaca i zabrania przenikaniu potu i brudu do wewnątrz, zapewniając w ten sposób doskonałą higienę łóżka. Ochraniacz na materac jest łatwy w utrzymaniu, wystarczy go zdjąć i wyprać. Ochraniacz posiada praktyczną lamówkę – ściągacz do łatwego uchwycenia za materac. Sposób zakładania jest taki sam, jak w przypadku prześcieradła z gumką. Jest odpowiedni na materace o maksymalnej wysokości do 30 cm. Ochraniacz posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100.
| Asortyment | Ochraniacze na materac |
|---|---|
| Materiał powierzchni tkaniny | 30% włókno chłodzące, 70% poliester |
| Prasowanie | Nie wolno prasować |
| Rodzaj łóżka | Łóżko podwójne standard |
| Rozmiar | 160 x 200 cm |
| Rozmiary | 160 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |

Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie



Ochraniacze na materac
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie

Ochraniacze na materac
Dostawa gratis
Ochraniacze na materac
Dostawa gratis



Ochraniacze na materac
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Drewniana, plastikowa
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Porcelanowa, szklana
W magazynie
Ceramiczna
W magazynie
Dla chłopców, klasyczna
W magazynie
Industrialna, retro, kwadratowa
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Okrągła, metalowa, na tort
W magazynie
77×38×29 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie

Prostokąt, tekstylna
W magazynie
Metalowa, kwadratowa, na żywność
W magazynie
Deserowa, kwadratowa, porcelanowa
W magazynie
180×200 cm, frotowa
W magazynie