




Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 241,39 zł do 314,93 zł :
Teraz jest dobry moment na zakup, cena jest obecnie 73,54 zł poniżej średniej.
Zobacz historię cenOtrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Popularna marka Wenko potrafi przemienić nudne zadania takie jak sprzątanie w prawdziwą przyjemność. Jej praktycznym produktom nie brakuje stylu i możesz być pewien, że nie pozostawią Cię samego nawet w opresji.
| Wysokość: | 50 cm |
|---|---|
| Średnica: | 36 cm |
| Specyficzny materiał | Poliester |
|---|---|
| Materiał | Plastik |
| Waga | 2.995 kg |
| Pojemność | 20 l |
| Kolekcja | Candy |
| Wzór | Jednokolorowy |
| Design | Nowoczesny/klasyczny |
| Jakość | Special Week 3/Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać suchą ściereczką |
| Specyfikacja materiału | 100% poliester |
| Kolor | Czarny matowy |
| Material | Plastik |
| Producent | Wenko |
Opinie użytkowników
Bardzo ładny produkt, designerski.
Ładne i praktyczne
Mega sprawa
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Plastikowa, okrągła
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Plastikowa, kwadratowa, otwarta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
7×21×87 cm, składana
W magazynieDostawa gratis
6×39×62 cm, bambusowa
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
105×38×33 cm, bambusowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Tekstylna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Wiklinowa, drewniana, bambusowa
W magazynie

Drewniana
W magazynie
Kosze na brudną bieliznę
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
67×75×48 cm, plastikowa, bambusowa
W magazynie
Drewniana
W magazynie
4×39×58 cm, bambusowa
W magazynieDostawa gratis
Składana
W magazynie

Tekstylna
W magazynie
30×33×40 cm, bambusowa, składana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Tekstylna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Drewniana
W magazynie

⌀ 26 cm, gazowa, na naleśniki
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
Kwadratowa

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowa
W magazynie
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie


25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
101×57×78 cm, na kółkach
W magazynieDostawa gratis
120×170 cm, dla chłopców, klasyczna
W magazynie