
Różowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, do pokoju, shaggy, jednokolorowa
340,56 zł

Różowy dywan odpowiedni do prania 200x290 cm Sky – Ayyildiz Carpets
200×290 cm, do pokoju, shaggy, jednokolorowa
-5 %601 zł
634 zł

Kremowy dywan odpowiedni do prania 140x200 cm Sky – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, do pokoju, shaggy, jednokolorowa
-7 %270,9 zł
291,99 zł

Kremowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
160×230 cm, do pokoju, shaggy, jednokolorowa
-8 %337,98 zł
366,99 zł

Różowy dywan odpowiedni do prania 140x200 cm Sky – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, do pokoju, shaggy, jednokolorowa
-8 %269,18 zł
291,99 zł
Polecane oferty
Wybierz spośród 2 sklepów w przedziale cenowym od 329 zł do 340,56 zł :
Historia cen
- 11.05.2026 - 289 zł
- 6.03.2026 - 289 zł
- 24.02.2026 - 322,5 zł
- 14.02.2026 - 295,79 zł
- 19.12.2025 - 289 zł
- 28.11.2025 - 284,85 zł
- 7.11.2025 - 292,24 zł
- 1.11.2025 - 297,58 zł
- 20.10.2025 - 286,9 zł
- 9.10.2025 - 287 zł
- 26.09.2025 - 290,5 zł
- 16.09.2025 - 297,05 zł
- 12.09.2025 - 290,5 zł
- 29.08.2025 - 314 zł
- 15.08.2025 - 290,5 zł
- 11.05.2026 - 289 zł
- 6.03.2026 - 289 zł
- 24.02.2026 - 289 zł
- 14.02.2026 - 289 zł
- 19.12.2025 - 289 zł
- 28.11.2025 - 280,7 zł
- 7.11.2025 - 289 zł
- 1.11.2025 - 289 zł
- 20.10.2025 - 284,79 zł
- 9.10.2025 - 285 zł
- 26.09.2025 - 289 zł
- 16.09.2025 - 289 zł
- 12.09.2025 - 289 zł
- 29.08.2025 - 289 zł
- 15.08.2025 - 289 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Różowy dywan odpowiedni do prania 160x230 cm Sky – Ayyildiz Carpets
Wymiary
| Szerokość: | 160 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 230 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kolor | Różowa |
| Wzór | Jednokolorowe |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Skład i rodzaj materiału | Mikrowłókno |
| Długość włosia | 7 mm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 4.784 kg |
| Długość | 230 cm |
| Certyfikaty i normy | OEKO-TEX® STANDARD 100 |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Tkane maszynowo |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Welur) |
| Kolekcja | Sky |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Basic |
| Gęstość | 1300 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Niska |
| Właściwości | Odpowiednie do robotów sprzątających/odpowiedni do prania/odpowiednie do podgrzewanych podłóg/antypoślizgowy |
| Pielęgnacja | Prać w temp. 30°C/odkurzać regularnie/można prać w pralce |
| Materiał tylnej strony | Filc |
| Specyfikacja materiału | 100% mikrowłókno |
| Producent | Ayyildiz Carpets |
Recenzje
Opinie użytkowników
jak jest opisany
Piękny, bardzo delikatny dywan... wnuczka jest z niego bardzo zadowolona.
Przepraszam, ale wygląda na to, że została podana tylko jedno słowo, które samo w sobie nie stanowi pełnej recenzji. Jeśli mogłabym prosić o pełniejszy tekst, chętnie przetłumaczę daną recenzję z rumuńskiego na polski.
Podobne produkty

Dywan pluszowy Sky różowy antypoślizgowy do prania 60 cm x 110 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan pluszowy Sky różowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan wykładzinowy na filcu Nizza różowy melanż 80 cm x 250 cm
Do pokoju, chodniki, wykładziny
W magazynie
Dywan pluszowy Sky kremowy antypoślizgowy do prania 60 cm x 110 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan pluszowy Sky kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan pluszowy Sky różowy 140 cm x 200 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Rabby BEŻOWY 140x200 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan pluszowy Sky beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Dywan pluszowy Sky beżowy antypoślizgowy do prania 60 cm x 110 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Minimalistyczny kremowy dywan Tacoma
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Kremowy dywan 160x230 cm – Universal
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Jasnoróżowy dywan odpowiedni do prania 160x220 cm Joy 1400 – Ayyildiz Carpets
160×220 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan do sypialni w jasnym kolorze Tacoma
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Różowy dywan jednokolorowy F2-H70
Do pokoju, nowoczesna, jednokolorowa
W magazynie
Dywan pluszowy Joy kremowy 60 cm x 100 cm
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Plush BEŻOWY PLUSZOWY 200x290 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Nela C w kolorze kości słoniowej
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Ręcznie tuftowany dywan z wełny Mason
Nowoczesna, wełniana, gotowa
W magazynie
Zewnętrzny dywan z nowoczesnym wzorem Taro
Zewnętrzna, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Doha 3D kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Doha kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 140x200 cm Pompei 1613 – Ayyildiz Carpets
140×200 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Doha 3D wielokąty kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Doha wielokąty kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
W magazynie
Ręcznie tkany dywan z bawełny Lora
Tkana, bawełniana, tkana ręcznie
W magazynie
Kremowy nowoczesny dywan shaggy 120x170 N7-L93
Do pokoju, shaggy, nowoczesna
W magazynie
Dywan nowoczesny Alma kremowy 80 cm x 220 cm
Do pokoju, chodniki, nowoczesna
W magazynie
Dywan Plush RÓŻOWY PLUSZOWY 120x160 Prostokąt
Gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Kremowy dywan odpowiedni do prania 120x170 cm Pompei 1614 – Ayyildiz Carpets
120×170 cm, do pokoju, shaggy
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan pluszowy Joy kremowy 60 cm x 100 cm
Do pokoju, nowoczesna, retro
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy chlebak Fall Front – Brabantia
Metalowa
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Biała stalowa dodatkowa półka 25x25 cm Silos – Metaltex
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
Termos w biało-złotym kolorze 1 l Alessia – Vialli Design
0,5 - 1 l
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Mata antypoślizgowa pod dywan 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie






