
Szarobeżowy wełniany dywan tkany ręcznie 120x170 cm Border – Flair Rugs
120×170 cm, do pokoju, shaggy, naturalna
370,47 zł

Beżowy dywan wełniany 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, do pokoju, shaggy, naturalna
654 zł

Ceglasty dywan wełniany 160x230 cm – Flair Rugs
160×230 cm, do pokoju, shaggy, naturalna
-12 %689 zł
784 zł

Beżowy dywan wełniany 120x170 cm – Flair Rugs
120×170 cm, do pokoju, shaggy, naturalna
370,02 zł
Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 357,84 zł
Historia cen
- 12.05.2026 - 370,47 zł
- 8.05.2026 - 370,47 zł
- 17.04.2026 - 357,84 zł
- 5.03.2026 - 347,65 zł
- 24.02.2026 - 409 zł
- 20.02.2026 - 347,65 zł
- 16.02.2026 - 409 zł
- 14.02.2026 - 347,65 zł
- 27.01.2026 - 409 zł
- 23.01.2026 - 347,65 zł
- 22.01.2026 - 409 zł
- 10.01.2026 - 374,11 zł
- 5.12.2025 - 347,65 zł
- 1.12.2025 - 327,2 zł
- 1.11.2025 - 356,69 zł
- 1.11.2025 - 409 zł
- 20.10.2025 - 327,2 zł
- 8.10.2025 - 327 zł
- 7.10.2025 - 409 zł
- 3.10.2025 - 352 zł
- 1.10.2025 - 409 zł
- 30.09.2025 - 327 zł
- 26.09.2025 - 352 zł
- 19.09.2025 - 409 zł
- 16.09.2025 - 327,2 zł
- 16.09.2025 - 409 zł
- 12.09.2025 - 352 zł
- 29.08.2025 - 409 zł
- 24.08.2025 - 352 zł
- 19.08.2025 - 409 zł
- 15.08.2025 - 352 zł
- 30.07.2025 - 409 zł
- 25.07.2025 - 352 zł
- 23.07.2025 - 409 zł
- 15.07.2025 - 444 zł
- 11.07.2025 - 382 zł
- 26.06.2025 - 444 zł
- 20.06.2025 - 369 zł
- 17.06.2025 - 444 zł
- 10.06.2025 - 377 zł
- 6.06.2025 - 382 zł
- 2.06.2025 - 444 zł
- 1.06.2025 - 377,4 zł
- 27.05.2025 - 444 zł
- 23.05.2025 - 382 zł
- 20.05.2025 - 444 zł
- 19.05.2025 - 391 zł
- 18.05.2025 - 377 zł
- 17.05.2025 - 391 zł
- 17.05.2025 - 377 zł
- 17.05.2025 - 391 zł
- 17.05.2025 - 377 zł
- 16.05.2025 - 391 zł
- 16.05.2025 - 377 zł
- 16.05.2025 - 391 zł
- 16.05.2025 - 377 zł
- 30.04.2025 - 444 zł
- 27.03.2025 - 434 zł
- 25.03.2025 - 414 zł
- 20.03.2025 - 356 zł
- 10.03.2025 - 414 zł
- 5.03.2025 - 356 zł
- 26.02.2025 - 414 zł
- 22.02.2025 - 356 zł
- 17.02.2025 - 414 zł
- 15.02.2025 - 498 zł
- 13.02.2025 - 428 zł
- 11.02.2025 - 498 zł
- 10.02.2025 - 428 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Opis produktu
Szarobeżowy wełniany dywan tkany ręcznie 120x170 cm Border – Flair Rugs
Wymiary
| Szerokość: | 120 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 170 cm |
Specyfikacje
| Pomieszczenie | Wewnętrzne |
|---|---|
| Wysokość włosu | Shaggy, Średni włos |
| Kolor | Szara |
| Materiał | Wełna |
| Rodzaj materiału | Naturalne |
| Produkcja | Tkane, Tkane ręcznie |
| Kraj pochodzenia | IN |
| Skład i rodzaj materiału | Wełna |
| Długość włosia | 8 mm |
| Grubość | 1.2 cm |
| Długość włosia dywanu | Krótkie włosie |
| Kształt | Prostokątny |
| Waga | 6.12 kg |
| Długość | 170 cm |
| Umiejscowienie | Wewnętrzne |
| Rodzaj tkania | Ręcznie tuftowane |
| Rodzaj wykończenia | Obszyte krawędzie |
| Rodzaj włosia | Rodzaj splotu (Łączony) |
| Kolekcja | Tuscany |
| Wzór | Strukturalny/geometryczny |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Extra |
| Gęstość | 3000 g/m² |
| Gęstość tkaniny | Wysoka |
| Właściwości | Tkany ręcznie/odpowiednie do podgrzewanych podłóg |
| Pielęgnacja | Od czasu do czasu zmienić używaną stronę dywanu, aby wyrównać zużycie/nie używać chemicznych środków czyszczących/tylko czyszczenie profesjonalne/odkurzać regularnie/nie używać chemicznych środków wybielających/nie namaczać/nieodpowiednie do długiego kontaktu z wodą |
| Materiał tylnej strony | Lateks/bawełna |
| Specyfikacja materiału | 100% wełna |
| Producent | Flair Rugs |
Recenzje
Opinie użytkowników
Produkt zgodny ze zdjęciem i opisem, ale niestety jakość dywanu nie jest najwyższa, bo cały czas wychodzą z dywanu kłęby wełnu pomimo odkurzenia i wyczesania dywanu.
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami
Wspaniały!
Podobne produkty

Biały puszysty dywan prostokątny C4-R23
Do pokoju, prostokątna, gotowa
W magazynie
Dywan Elena Nowoczesny dywan FR2541 160x230 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Biały okrągły dywan typu shaggy D1-M67
Do pokoju, shaggy, okrągła
W magazynie
Dywan shaggy poliestrowy Brilliant srebrny 200 cmx 290 cm
Do pokoju, shaggy, gotowa
W magazynie
Dywan Carmen Szara Abstrakcja 0F570A 080x150 Prostokąt
Nowoczesna, tkana, gotowa
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Alexis kremowy 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Nowoczesny Loom Srebrny 60 cm x 100 cm Premium
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan uniwersalny Lomm srebrny 60 cm x 100 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan uniwersalny Loom kremowy 60 cm x100 cm
Zewnętrzna, do pokoju, tkana
W magazynie
Dywan Nowoczesny Loom Kremowy 60 cm x 100 cm Premium
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Bunny Miękki Szary 120x160 Prostokąt
Do pokoju, gotowa, z średnim włosiem
W magazynie
Dywan Carmen Klasyczny Beżowy 0F569A 080x150 Prostokąt
Nowoczesna, tkana, retro
W magazynie
Jasnoszary prostokątny dywan 160x230 B6-E15
Do pokoju, prostokątna, gotowa
W magazynie
Dywan shaggy poliestrowy Brilliant latte koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, shaggy, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Premium Beżowy 133x190 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, industrialna
W magazynie
Dywan nowoczesny Pisa 3D Mozaika kremowy 80 cm x 80 cm koło
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D La Casa mozaika koło 80 cm x 80 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Szary dywan w tłoczony wzór S0-W33
Do pokoju, nowoczesna, syntetyczna
W magazynie
Dywan nowoczesny Stella jasny szary 80 cm x 150 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D Romby kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Elle Collection Gallery Romby kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D Elle Collection Gallery Geometria kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, skandynawska
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D Geometria kremowy 80 cm x 120 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Miękki okrągły dywan z wełny Berber
Okrągła, wełniana, gotowa
W magazynie
Dywan wełniany Villeroy & Boch Ursule kremowy 80 cm x 250 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny Pisa 3D Mozaika kremowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan nowoczesny 3D La Casa mozaika 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
W magazynie
Dywan Pure Wełniany 080x120 Prostokąt
Do pokoju, nowoczesna, tkana
W magazynie
Dywan nowoczesny Helix jednobarwny beżowy 60 cm x 110 cm
Do pokoju, nowoczesna, naturalna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan nowoczesny Gallery 3D Romby kremowy 80 cm x 240 cm
Do pokoju, nowoczesna, gotowa
W magazynie
Dywan jednolity Ata latte 60 cm x 100 cm
Do pokoju, tkana, gotowa
W magazynieNajlepsze produkty od Bonami

Dywan Universal Parma Garro, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Kosz na śmieci z pedałem ze stali nierdzewnej w kolorze złota 3 l Leman – Wenko
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 140x200 cm
140×200 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 120x170 cm
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Metalowy modułowy system półek w matowym białym kolorze 27x203,5x35 cm Solis – Umbra
203×26×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Stalowy chlebak Fall Front – Brabantia
Metalowa
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 160x230 cm
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Łazienkowy kosz na śmieci w kolorze złota Wenko Auron
25×17×17 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Czarny biurowy stalowy kosz na śmieci 10 l Rin – YAMAZAKI
30 cm, ⌀ 28 cm, otwarta, na odpady mieszane
W magazynie
Deski do krojenia zestaw 3 szt. 26,5x35,5 cm Choptima – Rosti
26×35 cm, plastikowa, kwadratowa
W magazynie
Biały plastikowy kosz na śmieci 5 l Inca – Wenko
25 cm, ⌀ 18 cm, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Dywan Universal Moar Hakuna, 60x120 cm
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Czarny wiszący metalowy regał na wino liczba butelek 5 Lava – Metaltex
44×24×9 cm, metalowa, wisząca
W magazynie
Biała stalowa dodatkowa półka 25x25 cm Silos – Metaltex
Półki kuchenne, plastikowa, metalowa
W magazynie
Czarny metalowy teleskopowy stojak na ubrania Herkules – Wenko
300×215 cm, metalowa
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Mata antypoślizgowa pod dywan 50x210 cm Anti-Slip – Flair Rugs
50×210 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
Suszarka na pranie Vario – Metaltex
137×78×68 cm
W magazynie
Stalowy regulowany podwójny karnisz 167 - 365 cm Twilight – Umbra
Metalowa
W magazynie




