

Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 194,73 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Wprowadź do swojego domu nowoczesną atmosferę dzięki akcesoriom japońskiej marki premium Yamazaki . Wyróżniają się wyjątkową jakością wykonania, praktycznością i eleganckim wzornictwem. Poręczny dwupiętrowy organizer z kolekcji Tower ułatwi utrzymanie porządku nie tylko w łazience. Jego trwała i solidna konstrukcja z lakierowanego metalu zapewnia miejsce do przechowywania kosmetyków i innych produktów. Boczny haczyk umożliwia zawieszenie szczotki lub gąbki.
| Szerokość: | 28 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 12 cm |
| Wysokość: | 33 cm |
| Kształt | Proste |
|---|---|
| Kolor | Czarna |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Nośność | 176 kg |
| Waga | 1.2 kg |
| Pielęgnacja | Czyścić wilgotną szmatką, nie używać agresywnych środków czyszczących |
| Kolekcja | Tower |
| Design | Nowoczesny |
| Jakość | Premium |
| Rodzaj | Wolnostojący |
| Materiał | Metal |
| Material | Metal |
| Producent | YAMAZAKI |
Opinie użytkowników
Solidny, elegancki, stylowy
Zakupiono w Bonami
Pobrano z Bonami

67×12×18 cm, prosta, skandynawska
W magazynie

Nowoczesna, prosta
W magazynie
Narożna, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Narożna, nowoczesna
W magazynie
Nowoczesna, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie

33×14×24 cm
W magazynie
Prosta
W magazynie
275×23×31 cm, narożna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Narożna, nowoczesna, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
Prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
34×40×21 cm, prosta
W magazynie
55×28×14 cm, prosta
W magazynie
Nowoczesna, prosta
W magazynie
33×30×11 cm, narożna, nowoczesna
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×11 cm, prosta
W magazynie
35×25×16 cm, narożna
W magazynie


Prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Narożna
W magazynie
Prosta
W magazynie

38×32×13 cm, prosta, średnica
W magazynie
Narożna, nowoczesna
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie