



Wymiary 75×37×23 cm
Klienci najczęściej wspominają
Zobacz recenzjeNajlepsza cena z ostatnich 30 dni: 162,34 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Ułatw sobie sortowanie odpadów dzięki temu dwupoziomowemu pojemnikowi marki Orion. Dolna część jest uchylna, górna jest podnoszona ręcznie. Wewnątrz znajdują się poręczne uchwyty do trzymania worka.
| Szerokość: | 37 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 23 cm |
| Wysokość: | 75 cm |
| Otwieranie | Z wieczkiem |
|---|---|
| Rodzaj | Sortowanie odpadów |
| Materiał | Plastik |
| Objętość | 25-50 litrów |
| Kolor | Beżowa |
| Wyjmowany kosz | Nie |
| Waga | 2.455 kg |
| Długość | 23 cm |
| Pojemność poszczególnych koszy | 20+15 l |
| Pojemność | 35 l |
| Jakość | Basic |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Material | Plastik |
| Producent | Orion |
Klienci najczęściej wspominają
Opinie użytkowników
Otrzymałem go pęknięty!
Zadowolony
Nieco mniejszy niż sobie wyobrażałem, ale jest w porządku. Łatwy w użyciu.
Jest bardzo praktyczny, naprawdę polecam. Ivča❣️
Elegancki!

Plastikowy, na odpady mieszane, ponad 50 litrów
W magazynieDostawa gratis

Plastikowy, na odpady mieszane
W magazynieDostawa gratis
Stal nierdzewna
W magazynie
62×33×41 cm, plastikowy, z wieczkiem
W magazynie

44×28×35 cm, nożna
W magazynieDostawa gratis
Z wieczkiem, na odpady mieszane, do 25 litrów
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Stal nierdzewna, z wieczkiem, na odpady mieszane
W magazynie

69×33×41 cm
W magazynieDostawa gratis
Plastikowy, z wieczkiem, nożna
W magazynie
Plastikowy, bezdotykowa, stal nierdzewna
W magazynie

64×28×43 cm, stal nierdzewna, nożna
W magazynieDostawa gratis
22×22×19 cm, plastikowy, z wieczkiem
W magazynie
Stal nierdzewna, na odpady mieszane
W magazynieDostawa gratis
Stal nierdzewna
W magazynie
Okrągła, stal nierdzewna, otwarta
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
Bezdotykowa, okrągła, stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis
Stal nierdzewna, z wieczkiem, nożna
W magazynie
Kwadratowa, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis

77×46×56 cm, stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis
Plastikowy, z wieczkiem, nożna
W magazynie
Stal nierdzewna, z wieczkiem, na odpady mieszane
W magazynie

Kwadratowa, stal nierdzewna, na odpady mieszane
W magazynie
39×13×63 cm, bezdotykowa, stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis


Kwadratowa

Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
15×15 cm, zestawy
W magazynie

96×31×31 cm, wisząca, wewnętrzna
W magazynie
24×24 cm, ⌀ 24 cm, metalowa, teflonowa
W magazynie

45×75 cm, prostokątna
W magazynie
Metalowa
W magazynie
43×43 cm, jednokolorowa
W magazynie
120×170 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie
25×17×22 cm, do malowania, z wieczkiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Zestawy, na kieliszki
W magazynie

Zestawy przypraw, ręczne młynki
W magazynie
Skandynawska, prostokątna, okrągła
W magazynie
60×120 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie