


Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Kosz na śmieci z pedałem STEP 25 l w kolorze szarym, to elegancki i praktyczny kosz bezdotykowy na śmieci. Kosz posiada system pedałowy, otwierający pokrywę, co zapewnia odpowiednią higienę.
| Szerokość: | 27 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 38 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Otwieranie | Z wieczkiem |
|---|---|
| Kolor | Szara |
| Materiał | Plastik |
| Rodzaj zamknięcia | Bezdotykowy |
| Rodzaj | Na odpady mieszane |
| Objętość | Do 25 litrów, 25-50 litrów |
| Rozmiar | 25 l |
| Waga | 1,2 kg |
| Producent | Banquet |
Opinie użytkowników
Klasyczny kosz, odpowiedni również do mniejszej kuchni.
Dyskretny kolor aż do czarnego pedału.
Wkład z uchwytami do podnoszenia worka jest raczej zbędny i przeszkadza, szkoda czarnego pedału, mógłby być beżowy jak reszta.

Stal nierdzewna, z wieczkiem, na odpady mieszane
W magazynie
Plastikowy, kwadratowa, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
74×44×31 cm, plastikowy, sortowanie odpadów
W magazynie
Kwadratowa, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynie
69×33×41 cm
W magazynieDostawa gratis
Okrągła, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynie
Okrągła, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynie
83×105×35 cm, kwadratowa, stal nierdzewna
W magazynieDostawa gratis

56×48×33 cm, plastikowy, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
76×94×38 cm, stal nierdzewna, z wieczkiem
W magazynieDostawa gratis
Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie