



Wymiary ⌀ 24 cm
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Garnek z tłoczonego aluminium, z nieprzywierającą 2-warstwową powierzchnią w granitowym dekorze, praktyczny pomocnik w każdej kucharki. W komplecie z szarymi silikonowymi uchwytami, szklaną pokrywą z szarym silikonowym uchwytem. Posiada w pełni indukcyjne dno. Grubość ścian i dna: 2,5 mm
| Średnica: | 24 cm |
|---|
| Z pokrywką | Tak |
|---|---|
| Zastosowanie | Indukcja |
| Asortyment | Garczki i rondle |
| Z nieprzywierającą powłoką | Tak |
| Kolor | Szara |
| Elektryczność | Tak |
| Gaz | Tak |
| Indukcja | Tak |
| Kuchenka mikrofalowa | Nie |
| Materiał | Aluminium + szkło |
| Objętość | 5 l |
| Rozmiar | 24 cm |
| Szkło ceramiczne | Tak |
| Waga | 1,4 kg |
| Zmywarka | Tak |
| Producent | Banquet |


Elastyczna
W magazynie
Klasyczna, na ścianę
W magazynie
Zamek, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, zamek
W magazynie
Francuska, bawełniana, bawełniana satyna
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, bawełniana, satynowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, klasyczna
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Bawełniana, napinająca
W magazynie
180×200 cm, bawełniana, napinająca
W magazynie