






Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Pozwól sobie na trochę luksusu i komfortu, pożegnaj się z bakteriami, dzięki delikatnemu ręcznikowi łazienkowemu oraz ręcznikowi kąpielowemu z serii Bamboo Premium. Ze względu na wysoką zawartość włókna bambusowego (70%) materiał jest nie tylko bardzo delikatny dla skóry, posiada również naturalne właściwości antybakteryjne, które zapobiegają tworzeniu się grzybów i rozmnażaniu bakterii. Połączenie włókna bambusowego i delikatnej bawełny zapewnia wysoką chłonność i doskonałą miękkość, którą będziesz się mógł otulać każdego dnia. Wysokiej jakości zestaw Bamboo Premium zapewni Twojej skórze po kąpieli najlepszą pielęgnację. Ponadto elegancki i neutralny kolor oraz stylowe obszycie będzie doskonale współgrało z wystrojem Twojej łazienki. Materiał ze względu na swoje unikatowe właściwości jest odpowiedni również do skóry dziecka oraz dla alergików.
| Szerokość: | 50-70 cm |
|---|
| Szybkoschnące | Tak |
|---|---|
| Materiał | Bawełna, Bambus |
| Zestawy | Zestawy |
| Kolor | Czarna |
| Motyw | Jednokolorowe, Zwierzątka |
| Gramatura | 450 g/m2 |
| Ilość sztuk w zestawie | 2 szt. |
| Rozmiar | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Rozmiary | 50 x 100 cm, 70 x 140 cm |
| Suszarka | Tak |
| Zalecane pranie | 60 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Dobry
Wciąż gubi sierść nawet po drugim praniu.
Ponowne zadowolenie.

Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
Szybkoschnąca, bawełniana, zestawy
W magazynie
140×220 cm, bawełniana, łóżko jednoosobowe
W magazynie
Dżersejowa, bawełniana
W magazynie
Na sałatkę, ceramiczna
W magazynie


Ochraniacze na materac
W magazynie

Średnica
W magazynie
46×60×24 cm, plastikowa, rattanowa
W magazynie
Cyfrowa, średnica
W magazynie
W paski, francuska, bawełniana
W magazynie
Parowar do warzyw
W magazynie
Bawełniana, łóżko jednoosobowe, wysokość
W magazynie
Jesienna, łóżko jednoosobowe, bawełniana
W magazynie
Frotowa
W magazynie
Średnica
W magazynie

Kwiaty, francuska, bawełniana satyna
W magazynie