







Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Organizer do szafek kuchennych ma wysuwane kosze z regulowanymi przegrodami i nośność 6 kg.
| Szerokość: | 32 cm |
|---|---|
| Głębokość: | 16 cm |
| Wysokość: | 46 cm |
| Wykończenie powierzchni | Mat |
|---|---|
| Kształt | Proste |
| Kolor | Biała |
| Kraj pochodzenia | CN |
| Dodatkowy materiał | Metal |
| Specyficzny materiał | Silikon/ABS |
| Materiał | Plastik |
| Waga | 2.3 kg |
| Długość | 32.5 cm |
| Kolekcja | Tower |
| Jakość | Premium/Special Week 2 |
| Pielęgnacja | Wycierać wilgotną ściereczką |
| Rodzaj | Wolnostojący |
| Material | Plastik |
| Producent | YAMAZAKI |
Opinie użytkowników
Designerski, wysokiej jakości produkt. Praktyczny.
Bardzo dobrze wykonane i naprawdę przydatne! Używane jako organizer pod zlewem i wszystko jest w porządku.

Nowoczesna, prosta
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, retro
W magazynie
Drewniana, nowoczesna, prosta
W magazynie

163×63×26 cm
W magazynie
Prosta, skandynawska
W magazynie
Skandynawska

16×21×63 cm
W magazynieDostawa gratis


Prosta
W magazynie
Nowoczesna, laminatowa
W magazynie

Nowoczesna, laminatowa
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
6×39×60 cm, rustykalna, prosta
W magazynieDostawa gratis
56×40×13 cm
Do wysłania za 1 tydzień
Industrialna, głębokość

83×13×42 cm, industrialna
W magazynie

Nowoczesna
W magazynie
180×90×35 cm, matowa, prosta
W magazynieDostawa gratis
Narożna, industrialna
W magazynie
7×34×105 cm
W magazynieDostawa gratis
Drewniana
W magazynie
Nowoczesna
W magazynie
Drewniana
W magazynie
Prosta
W magazynie
170×60-90×50 cm, nowoczesna, prosta
W magazynie

Nowoczesna, matowa, głębokość
Dostawa gratis
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
44 cm, ⌀ 55 cm, okrągła, technorattanowa
W magazynie
Plastikowa, zestaw, na żywność
W magazynie
8×30×10 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
26×18×35 cm, papier
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
60×100 cm, dywaniki łazienkowe, zestawy
W magazynie
48×45×33 cm, plastikowa, z przestrzenią do przechowywania
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
Do pokoju, shaggy, z średnim włosiem
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
55×25×14 cm, prosta
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
46×95×36 cm, skandynawska
W magazynieDostawa gratis
22×15 cm
W magazynie
Porcelanowa
W magazynie
Miski dla psów
W magazynie
Włączane wyłącznikiem, na szafkę nocną
Dostępne w 2 sklepach
W magazynie
160×230 cm, do pokoju, shaggy
W magazynie