







Najlepsza cena z ostatnich 30 dni: 40,99 zł
Otrzymaj powiadomienie, gdy cena tego produktu spadnie poniżej oczekiwanej przez Ciebie
Podaruj sobie maksymalnie zdrowy sen. Ten wyjątkowy ochraniacz na materac Bamboo zapewni Twojemu łóżku idealną czystość i wygodę. Ochraniacz jest miękki i oddychający, a dzięki zawartości bambusowych włókien charakteryzuje się również naturalnymi właściwościami antybakteryjnymi i antyalergicznymi. Regularne używanie ochraniacza przedłuża żywotność materaca i zabrania przenikaniu potu i brudu do wewnątrz, zapewniając w ten sposób doskonałą higienę łóżka. Ochraniacz na materac jest łatwy w utrzymaniu, wystarczy go zdjąć i wyprać. Ochraniacz posiada praktyczną lamówkę – ściągacz do łatwego uchwycenia za materac. Sposób zakładania jest taki sam, jak w przypadku prześcieradła z gumką. Jest odpowiedni na materace o maksymalnej wysokości do 30 cm. Ochraniacz posiada certyfikat Öko-Tex Standard 100.
| Asortyment | Ochraniacze na materac |
|---|---|
| Kolor | Biała |
| Materiał | 70% poliester, 30% wiskoza bambusowa |
| Materiał powierzchni tkaniny | 70% poliester, 30% wiskoza bambusowa |
| Rodzaj łóżka | Łóżko pojedyncze standard |
| Rozmiar | 140 x 200 cm |
| Rozmiary | 140 x 200 cm |
| Suszarka | Nie |
| Zalecane pranie | 40 °C |
| Producent | 4Home |
Opinie użytkowników
Doskonały, wysokiej jakości i w dobrej cenie.
Posiadam ten produkt od krótkiego czasu, nie mogę go ocenić.

Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie

Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
Dostawa gratis

Ochraniacze na materac
W magazynie

Ochraniacze na materac
Dostawa gratis

Ochraniacze na materac
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie

90×200 cm
Dostawa gratis


Toppery
W magazynie
Toppery
W magazynie
Toppery
W magazynie
Ochraniacze na materac
W magazynie

Bawełniana, napinająca, dżersejowa
W magazynie
Zapachowa, sztukowa
W magazynie


Zaciemniająca, do drzwi, jednokolorowa
W magazynie
Wbudowany sejf, kluczowa
W magazynie
Plażowa, sztukowa
W magazynie
Patyczkowa
W magazynie
Kwadratowa
W magazynie
Sztukowa
W magazynie
Szklana, na żywność
W magazynie
Zestawy, na choinkę
W magazynie
Dla dziewczynek, do łóżeczka, zamek
W magazynie
Skandynawska
W magazynie
Łańcuchy świetlne, akumulatorowa
W magazynie
180×200 cm, ochraniacze na materac
W magazynie
Łóżko jednoosobowe, mikroflanel, poliestrowa
W magazynie
Bawełniana, bambusowa, sztukowa
W magazynie